bugün

uludağsözlük'ün en az yüzde 90'ının öğrenmesi gereken cevap!
uludağsözlük'ün en az yüzde 90'ının öğrenmesi gereken soru
(bkz: götünü monitöre yapıştırıyosun o ekrana yansıyo)
(bkz: götün benim ki gibi güzelse entry de güzel oluyor)
sözlüklerle daha yeni tanışmış, büyük bir heyecanla sözlüğe ilk girişini gerçekleşmiş ve içini dökmek için sabırsızlanan yeni bir yazarın merak ettiği sorudur.
şimdi ben entry girmiş oluyorum sanırım.
uludağsözlük' te çaylakların '' beni yazar kabul ederler mi? '' kuşkusuyla beyin patlattıkları tanım yazma sanatını icra etmeye çalışmalarıdır.
entry girmenin en kolay yolu entera tıklamak.
sözlüğe yeni yazmaya başlamış çaylakların en çok merak ettiği sorudur.
amuğa goyim türkçe yazsanıza lan!!!vay babağn ağğğğzını zikm.
uludağ sözlüğe yeni üye olduktan sonra cahilmiyim edasında araştırılan soru.
(bkz: böle)

ama böle deyip bırakmak da olmaz. çünkü modlar boş bkz diye siler entryi. o yüzden altına böle salakça şeyler yazarak kafa karıştırmak gerekecektir. ama bunu da form çhat tarzı diye sileceklerini düşünüp yazıyı olabildiğince uzatmak mantıklı olur. misal şu an olduğu gibi. salak modların iyice kafası karışınca ekle butonuna basmak daha da zekice olur. zaten şu an çoktan okumayı bırakmıştır ibneler. ama azimli bi iki ibne devam ediyor da olabilir. onu da düşünerek kuru fasulye demek akıl işidir. he amk kuru fasulye diyecen entry girerken. kuru fasulye adamın aklını alıyor çünkü. ister patron ol, ister amale kuru fasulye her türlü şahane.

cacık da var lan, çengöl hıyarından hem.

bunu da dedikten sonra entrimiz hazır artık. siddin sene silemez ibneler. tarihin tozlu sayfalarında çürür bu kuru fasulye.

hopss yine fasulye dedim. tipini siktiklerim işte budura bile ekler şimdi.

bayyyy...
uludağ sözlüğe üye olarak. uludağ sözlük'e mi deseydim napsaydım.
biride, gerçekten nasıl entry yazıldığını anlatsın aq
(bkz: Beyle)
Tıklıyosun tamam diyosun oluyo sana entry.
Nasıl entry girilir başlığında bile nasıl entry girilecegini açıklayan bir kişinin bile çıkmadığı, gırgır dolu üyelere sahip , sözlüğe kayıt olan yeni üyelerin merakla heyecanla ogrenmeyi beklediği şey .
Sözlüğe ilk kaydolan kişilerin şaşkın şaşkın ekrana bakmasına sebep olan soru.
benim gibi yenilerin merak ettiği sorudur.
kabul edilmeyi bekleyenlerin merak edecekleri soru.
Başlarda çok merak edip kimseye soramadığım sorudur.
Bu ciddi hayatla dalga geçebilenlerin bulunduğu yerde entry de komik bi yerde... Bu tıpkı bakmak ve görmek gibi arkadaşlar siz sadece bakıyorsunuz.......
hocam simdi buna basınca olacak miiii???
Bence yazarlar nasıl entry yapıldığını açıklamalı Türk usulü karıştıra karıştıra mı bulalım arkadaş .
Boş muhabbet dönderin. Muhteşem bi ortam var dediler geldik.
Hasan Sabbah mı Cont Dracula mı hangisi daha zalimdi?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar