bugün

- uyuyan bir volkan gibi. Dişarıdan kendi halinde, sessiz. Fakat hassas bir noktama dokunulunca kafayı yiyip ne yaptığımı bilmiyorum.
- egosuz mütevazi.
-dişarıdan ciddi göründüğüm için biraz soğuk bulunabilirim lakin sevecen. sevimli olan şeyler hassas noktam.
Yardımsever biriyimdir. Yaşlılara, çocuklara yardım etmek beni huzurlandırır. Kimseyi kırmak istemem. Hoşlanmadığım birini tespit edince ışık hızıyla oradan ayrılır ve engellerim bir daha beni bulamaz. Kolay kolay kavga etmem.
Vallahi ben de anlamadım ki...
vıcık vıcık, birazda kekremsi.
bugün çok yakınımdan duyduğuma göre iğrenç, sokakta görse dönüp bakmayacağı biriymişim.
Şeytancı, salağa yatan, pislik, leş, kafadan kırık, gücün yanında olan, gizli erdoğancı falan.
görsel
Böyle çok sosyalken birden asosyal oluyorum. Her defasında bu böyle.
Az önce sevdiğim birinden az sonra soğuyabiliyorum.
Naif birisi olduğumu söylerler eksik olmasınlar.
Sinirlenince içimdeki hulk çıkıyor ama olur o kadar.
Karaktersiz gavatın tekiyim insanları çıldırtmak için elimden gelen her şeyi yaparım bana sözülmesinden zevk alırım ayrıca sinirlenip bana kötülük yapmaya çalışabların çabalarını izledikçe daha çok zevke gelirim çünkü çabalarının tek sebebi benim gibi bir gavat.
yok.

yanar döner bir insanım ben. şimdiye kadar bir dünya hesabım oldu sözlükte, hepsinde farklı karakterlere büründüm ve sonra benimsedim. sizler de bir güzel yediniz, yemeye de devam ediyorsunuz.
denişik.
Kaybettim hükümsüzdür diyerek gazete ilanı ile aradığım meret.
Üüf. Berbat.
Genel olarak ifadesi için:
ilhami çiçek, otel odası.
oldukça dengesizim, sağım solum belli olmuyor.
kendimi övmeyi sevmem. kahretsin.
karakterim çok dengesiz.
Sıkılgan, iyi niyetle dahi olsa çok üstüne düşüldüğü taktirde asabileşen.
uykusuuz, aksii, laneet.

(bkz: çekilmez bir adam)
merhametliyim . bu yüzden çok şey kaybettim.
Genel olarak iyi bir karaktere sahibim ama tabi benimde huysuz taraflarim var. Cabuk sinirlenirim, bazen gicik olabiliyorum duruma gore tavrim sert ve inatci olabiliyorum. Ayrica asiri da kiskancim sevdigim kizi deli gibi kiskanirim elimds degil ne yazik ki...
Karakterim yok.
Zero zero zero..