bugün

görsel
yarmıştır..

hadi biz insanların modern yaşamasına neden olan atatürk dese anlarım, ki bu da mantıksız bir savdır, zira atatürkten önce insanlar istedikleri gibi yaşayabilmekteydiler, yani malum lagım farelerinin anlattıgı gibi baskıcı bir rejim yoktu yüz yıldır oldugu gibi..

adam vatanı kurtaran diyor yav ahahahaha, sanırsın babo 7 göbek türk..

hani yine atatürkçü olsun bişey demiyorum ama yeri çok yanlış, daha dogrusu övdügü nokta. neticede kendisi öz be öz türk degil, ha bu da sorun degil insan ırkını seçemez ama allah aşkına ittihat ve terakki ile taşnak partisinin bir zamanlar ki birlikteligi halan de süren birlikteliginde dahi böyle saçma ortak noktalar yoktu..

ahahaha diyorum başka bir şey demiyorum..
ermeni olsun, yahudi olsun farketmez, yeter ki bazıları gibi orospu çocuğu olmasın.
nasuh mahrukiye ermeni diyen gavur dölü, soyu en kolay takip edilebilen türkler'den biridir o.
adamın büyük büyük büyük dedesi 2. mahmut döneminde kaptan-ı deryalık yapan ali paşa.
sakız adasındaki isyanı bastırdıktan sonra donanması kundaklandıgı sırada şehit olduğu için kendisine arapça yanık anlamına gelen mahrukizade ismi verilmiş.
mahruki soyadı oradan. nasuh ismi de arapça ve nasuh tövbesi diye bir dua bile var.
işte siz kapı gibi gerçekler varken osmanlı kaptan'ı deryasının torununa ermeni diyecek, ingiliz shakespearinse şeyh pir adlı bir müslüman olduguna inandırılacak kadar cahil cühela takımısınız.
nasuh mahruki'nin kim olduğunu, başarılarını, ülkeye yaşattığı gururları bilmeyen orospu çocuklarının kalpağa takıp laf etmesini göstermiştir.
sabah akşam rte ermeni yahudi diye ortalıgı ayaga kaldırıp nasuhin ermeni oluşu problem degil yeter ki o. ç olmasın diyen orospu çocuklarını ortaya çıkarmıştır..

hem lagım faresi hem orospu çocugu bunlar.. kaypak dönek dansöz bu orospu çocukları.
nasuh mahruki'nin kim olduğunu, başarılarını, ülkeye yaşattığı gururları bilmeyen orospu çocuklarının kalpağa takıp laf etmesini göstermiştir.
nasuh'u ermeni ismi zanneden mallar var.

buyrun çakma osmanlı torunları.
(bkz: matrakçı nasuh)

ermeni olsa ne olur ayrıca ?
ermeni,türkiye'yi benimsediği müddetçe kardeşimizdir . *