bugün

bir ibnenin kaleminden çıkacak kitaba alternatif bir isimdir.
(bkz: #3968920) *
bir ibnenin nasıl ibne olduğunu yazıya döküşü.

sene 2008... 17 yaşında çıtır, yakışıklı, sokakta bir bakanın dönüp bir daha baktığı bir liseli gençtim. hep kendimden büyük kızlarla beraber oluyordum. erkeklere de ilgim vardı ama hiç deneyimim olmadı, sadece teoride ibneydim...

yaz tatili başladı ve 3 arkadaş izmir'e gittik. orada biraz ortam yaptık ve üniversiteli (21 yaşında) bir kızla tanıştım. kendimi de üniversitedeyim diye yaşımı 19 olarak tanıtmıştım. kızla muhabbeti bayağı ilerlettik. geceleri mesajlaşırken am göt mevzularını yavaş yavaş açmaya başladım. O da çok yabancı değildi bu konulara tabiii. bana strapon diye bir şeyden bahsetti. ilk önce bu aletin ne olduğunu bilmediğim için fransız yaklaştım olaya haliyle. daha sonra takma penis dediğinde anladım meseleyi. çok güzel bir şeydir erkekler de zevk alır diye diye merakımı inceden kamçılamaya başladı. kız çok görmüş geçirmiş geniş bir kızdı. bense cinsel konuda çok kapsamlı bilgilere sahip olmayan malın tekiydim...

ve o akşam geldi, kaldığı otele beni davet etti. yanında arkadaşı vardı, oturduk biraz muhabbet ettik ve bişeyler içtik. benim kafam biraz güzel oldu. kızın da kafası aynı şekilde diye düşünüyordum. bir süre sonra arkadaşı ben biraz çıkıyorum dedi ve gitti. ayağı kalktı ve hadi yapalım dedi... öpüşmeye başladık... çok ateşli ve profesyonel öpüşüyordu. sanki ben oyuncaktım, benimle oynuyordu resmen... tişörtü ve kaprimi çıkardım, o da bir anda soyundu ve yatağa uzandı... Oral yapmamı istedi. hayatımda ilk defa oral yapacaktım. biraz midem bulanır gibi oldu ama mis gibi vajinası vardı ve mis gibi de kokuyordu. bir süre oral yaptım sonra uzandım o bana yapmaya başladı... sonra çantasından straponun kardeşi olan vibratörünü çıkardı. işte bunu merak ediyordum. şaşkınlık ve merak içinde ona baktım, gülümsedi... Çantasından bir de prezervatif çıkardı. prezervatifi vibratöre geçirdi. vibratörü yine çantasından çıkardığı jelle kanganlaştırıp bana bakıp gülümseyerek sıvazlamaya başladı. yatağa yaklaştı ve ayır hadi bacaklarını dedi. sırtüstü pozisyonda bacaklarımı hafiften araladım. anüsüme biraz jel döküp parmaklarıyla yüzeysel masajlar yaptı... sonra yavaşça parmağını sokmaya başladı. bir süre sonra ikili sokmaya başladı. Hafiften canım yanıyordu ama hoşuma da gidiyordu...

vibratörün başını anüsüme dayadığında çok büyük merak, korku ve heyecan içerisindeydim. gevşemiştim. iteklemeye başladığında neler olduğunu anlamaya çalışıyordum. evet ibne oluyordum resmen! çok hoşuma gitmeye başladı. yavaş yavaş derinliklere doğru inmeye başladı. o sıcak yaz akşamında içimde serin bir alet vardı. sokup çıkarırken sert bir yüz ifadesiyle de yüzüme bakıyordu. penisimi ağzına alıp hızlanmaya başladı... ara ara çıkarıp nasıl diye soruyordu. ben de çok güzel devam et diyordum. beni 10 dk sonra o şekilde boşaltmıştı. çok iyi (fazla acı çekmeden) bir deneyim olmuştu benim için. yarın da sen beni boşaltırsın demişti bana. duş aldım ve oturup sohbet etmeye başladık. kız, ben bunu biçok erkek arkadaşımla yaşıyorum dedi. hoşuma gidip gitmediğini sordu, çok hoşuma gitti dedim. güzel, yarın da sen beni boşaltırsın dedi...

ertesi gün yine görüştük, vibratörle ve normal yoldan beraber olduk. o da anüsümle çok ilgilendi parmağıyla filan.

işte böyle ibne oldum. üniversitede kızlı erkekli vurdurdum. pişman mıyım? hayır. ibne miyim? eveeeeet. biseksüel bir ibneyim efendim.
(bkz: odaya girdiğimde kendini parmaklıyordu)
yazar bir gün metrobüse biner ve olaylar gelişir.
Çitirdan sonrasini okuyamadigim hikayedir.
her şey bu başlığı açmasıyla başlamıştı.
Fethullahçıların çıkaracağı kitap.
Sen de imzalarsın artık.
nasıl olduğunla ilgilenme artık, nasıl kurtulurum diye düşün.