namus kavramından yoksun ahlaksız insanın eylemidir. Türk töresini modern oldum ayakları ile bir anda evrim sürecinden egale eden, hayır efendim namus bacak arasında değildir alın bakın herkese veriyorum diyen arsız insan modelinin ta kendisidir.
bu insanlarda bazı şeyler külttür. namus kavramını benimseyen önüne gelene vermeyen insanlarda bunlara göre yobaz, geri kalmış, çağ dışıdır. uzatmıyorum hayvanlar gibi seks yapmanın namusla alakası yoktur diyip son noktamı koyuyorum.
"namusunu bacak arasinda arayana mi? veriyor", veya "bir nevi tecavüz olayı mı? " diye soruşturulması gereken olay ve bu olayın faili insan.

(bkz: beynine vermek)
ben ne kızlar gördüm, bakire yani namuslu(!) ama maşallah orası yani namus timsali bölgesi(!) haricinde alıp vermediği yeri kalmamış.. bu mudur namusluluk diyerek bir son nokta da benden.
(bkz: namus free)
kasit motorluk ise; motorlugu maneviyati* kullanarak me$rula$tirma cabasidir.
lakin namusun bacak arasinda olmadigini du$unup sevdigi erkekle birlikte olan kiza namuzsuz, orospu yaftasi yapi$tirilamaz/mamali. boyleleri icin gecerli bir cumle gibi gelebilir. zaten sevdigi kizla yatmak icin kirk milyon takla atan erkeklerin nufusa orani %93,5 tir e boyle olunca da akillar kari$mamali. inan diye kusurat verdim bak.