bugün

herkes kendi inancını kimseye zarar vermicek şekilde yaşamaya hakkı vardır. ne olursa olsun , islam , ateizm vs. bu yapılan laiklik değil cahilliktir.

edit : başlık başa kalmış.
namaza giden insana küfür etmek acizlik göstergesi olup, delikanlı adama yakışmayan, hareketler yapıp sadece inancına göre ibadet yapmakta olan, camiye gidip dini vecibelerini yerine getiren insanlara küfür etmek çok ayıptır.
yahudi olduklarını gösteren durumdur. asıl amaç, polis ve akp değil dini yıkmak olduğunu gösteren tipdir.
izmir in cumhuriyetçi (!) zihniyeti
(bkz: türkiye laiktir laik kalacak)
bir de siyasi bir eylem değil derler. amaçları diktatörlüğü yıkmakmış. resmen akp'lilere hakaret ediyorlar.
eylemin başı da sonu da yalan.
ulan nerde görülmüş eli sopalı onlarca kişinin topluca sabah namazına gittiği nasıl bir zihniyetiniz var sizin amına koyayım! şu iktidara karşı yapılan eylemi dinsizlikle bağdaştıran beyinsizler! ki sizlerden benim çevremdede var.

bu gün uzun zamandır girmediğim facebooka girdim. bir tanesi yazmış 'ne çok babası eve sarhoş giden besmelesiz doğan çocuk varmış' diye. aynı kaptan yemek yediğim arkadaşım yazmış bunu. anasına sövmemek için dişimi sıkıp sildim hayatımdan.

bu götverenlermi gidiyor namaza beynini siktiklerim ? https://www.facebook.com/...08&type=1&theater

edit: o videoyu geri koy ulan ibine! burada gözleriyle görmeden, sadece duyduklarına inanan mal sürüsü arkadaşlarında görsün.
işte böleri olduğu sürece herkez tayyip erdoğanı destekler siz de göt gibi kala kalırsınız ortalıkta şimdi ben bu videoları gördükçe tayyip erdoğan'a ısınmaya başladım sırf ibnelik olsun diye belki ben namaz kılmıyorum ama annem, babam ailemden insanlar yada akrabalarım kılıyor böle insanlara meydan bırakacağımıza akp oy verir sustururuz düşüncesi ortaya çıkıyor ve sonra böle dallamalar da diyorlar akp neden oy veriyor millet o kadar mı salak kimse salak değil arkadaşım sen bazı şeyleri göremiyoruz kazık göre girince de kaldıramıyorsunuz sokaklara çıkalım diyorsunuz adam olun bunlara bile gerek kalmaz sizden istenen saygı duymak sen bazılarına saygı duymazsan onlar da sana duymaz.
Chp zihniyeti iktidara gelse olacak olanların resmidir. Herkes oy kullanırken bir kez daha düşünmelidir.
https://www.facebook.com/photo.php?v=204423479705982 ulan silinen entrydeki video bu amk. şu manzaraya göre yapıyorsunuz yorumlarınızı. şurada namaza giden bir topluluk görüyorsanız eyvallah.