kıldığı namaz, allah katında büyük olasılıkla kabul olmayacak namazdır. namaz bitince hemen elini azgın laik kızların verdiği azgınlıkla bakire olan penisine atar. namaz sırasında bile bu kadar kötü ve cinsel şeyler düşündükleri olur. fakat sorduğunda müslümanım, namazımı kılıyorum der. bir nevi saklanma yöntemi tabi.

- namazımı kılarım, müslümanım. elhamdürüllah. çok şükür, çok şükür.
+ ooo çok eli yüzü düzgün birisin sen o zaman.
- evet. namaz kılıyorum dedim ya sana...

bu şekildir bir maske. hiç mastürbasyon yapmıyorum imajı. ama şunu söyleyeyim. hepiniz yapıyorsunuz bunu. bunu yapan müslümansa... müslümanımda diyor ya millete... allah'ından bul köpek.
ibadete bakış açısı farklıdır bu müslümanın.
yani oha bir başlık olduğu gibi birde insanın fikri neyse zikri de oymuş lafına örnek oluşu da ayrı bir acınılası durum.
sadece melekler ve peygamberler günahsızdırlar, bir insanın namaz kılması, nefsiyle mücadele etmesi anlamına gelir, zaten namazı dosdoğru kılan adamdan bu hareket beklenmez, eğer yapıyorsa kendini sorgulaması ben nerede yalnış yapıyorum demesi gerekir, eğer bu durum ona normal geliyorsa nefsine yenilmiş demektir, bu konuda da kimseye laf düşmez, günahı da sevabıda kendine aittir, insan kendi muhasebesini kendi yapar, bu tür kışkırtıcı başlıklarda kimseye bir fayda sağlamaz.
(bkz: kan dolaşımının hızlanması)
180 derece dönüş yapmış müslümandır. (bkz: Ne bu acele) *
hele bir soluklan yeğenim bir çay iç denilesi müslüman kardeşimizdir. Hele ki kış vakti bak vakitler arası da az, sabret bari.*
lan onu bunu geç de, cumadan sonra içmeye gidelim diyorum hocu ne dersin? haydi yeni bir başlık altı sohbetinde daha görüşmek üzere...
(bkz: Bu ne perhiz bu ne lahana)
mastürbasyondan sonra gusül abdesti alan müslümandır.
babasının zorla camiye yolladığı ortaokul ergenidir bu. tanıdım bunu ben.
nötrlemiştir.
(bkz: masturbasyon un günah olduğunu sanan hafız)
(bkz: müslümanın şeyi ile gerdeğe girmek)

konu buralardan başlamış ama biz yine de başlık adı altınca inceleyecek olursak;

eşinden uzak olan kimsenin zina etmek günahına düşmesinden korkup masturbasyon yapması hakkında bir mezhepte izin verilmiştir. Şimdi yatsı namazı kılındıktan sonra bu başlık içersinde ilerleyiniz.
müslümandan yola çıkıp namaz hakkında yorumlanan ve nakata nakata ancak bu kadar ulvi bilgileri ile bizlere 1500 yıl sonra tekrar ilim irfan hatırlatan ne mukaddes ne beyin fırtanasıdır bu.
bir sonraki namaz için işi uzundur. kalk git duş al, sonra normal abdest al, ohooooo...*