bugün

(bkz: namaz kılan değil bale yapan gençlik) isteyenlere cevabı bir tokat vuracak gençliktir. çok değil 5-10 sene sonra.
(bkz: yakında sinemalarda)
(bkz: oruç tutup yoga yapan genclık)
Kuran'nın tam tersine açılmış başlık.

Kuran'da bahsi geçer: " Gün gelecek herkes dinden uzaklaşacak, kimse ibadet etmeyecek. O zamanlar geldiğinde sonda gelmiş olacak " gibi Yıllar ilerledikçe dine yakın kimse kalmayacak oldugusu anlatılıyor. Ben tam yazamadım ancak okuyunca özetlersek bu anlam çıkıyor.

- Peki sen okudun mu?
Hayır okumadım ancak bundan bahs edilen bir çok konu duydum ve dinledim. imamlardan, büyüklerimden vs.
hayır ne olacak 5-10 sene sonra onu anlayamadım. zaten istediğinde namaz kılıp oruç tutabilecek bir özgürlüğe sahip değil mi gençlik? ne bu ortalık germe politikası arkadaş..

tanım: yurdum sıradan müslüman gençliği.
ne mübarek gençlik maşallah denilecek gençlik.
hani herkes istediği gibi yaşasın umurunda değildi ülkemiz yobazlarının?
gençliğin keyfi islami iktidarın cebini boşaltması dışında yerinde.
bunun yerine yobazlar ülkeyi terkederse:
(bkz: mutlu bir gençlik)
görüyor olacağız.
arkadaş çok doğru söylemiş türkiye yakında tarikatlar tarafından yönetileceği için 5-10 bile değil en fazla 2-3 sene sonra olacak olaydır, ve bir cevap değil yüz karası olacaktır.
(bkz: süphanallah ibretlik paylaşım)
kişilerin özeline, üstelikte dinine karışmaya ne kadar meraklı bir milletiz yahu biz. yok "namaz kılan değil bale yapan gençlik" demiş hmmm pis kafir seni, yok "namaz kılan oruç tutan bir gençlik, bekleyin lan 10 seneye kalmaz" demiş afferim, helal sana. bize ne kardeşim kim neyi istiyor. amma velakin türkiyenin gelişmeye ihtiyacı var, ilerlemeye ihtiyacı var, birazcık da * değişmeye ihtiyacı var, insanların kafasındaki örümceklerin ölmeye ihtiyacı var.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
inanan gençliktir. kurtuluşun bu yönde olduğunu görebilmiştir. allah herkese nasip etsindir.
Bunların yanında hacca gidip zekatını da vermesi gereken gençliktir.