bugün

her amatör grubun başına gelmiş olan olaydır. bir türlü içinize sinen bir isim bulamazsın, siz seversiniz bir ismi, diğer grup üyeleri beğenmez ve kısır bir döngü çerçevesinde isim arama durumu devam eder.
müzik grubunun dağılmasıyla sonuçlanır. *
Şair ruhlu birinin ''tataamm!'' demesiyle sonuçlanan hadisedir.
(bkz: aa o benim lan)
ben buldum;
(bkz: boys anılar dan daha iyiyiz)
(bkz: şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler)
biraz sıkar ama idare edin.
belirli bir ilerleme kaydedildikten sonra, ne denli sikimsonik bir olay olduğu anlaşılacaktır, sorun falan değildir. tek sorununuz bu olsun.

(bkz: a tribute to ismail türüt)
çeşitli denemelerden ve birkaç isimde takıldıktan sonra okulun yaşlı başlı edebiyat hocasına, evet evet ona, danışarak içinden çıkılabilen durumdur.
kızlar grubta fazlaysa çiçeklerden,erkekler fazla ise böcek isimlerinden bir isim koyabilirsiniz.
koymayın oğlum gerek yok. benimkinin var da ne oluyo? afiş , site , youtube kayıtları , studyo kayıtları her bok var da ne oluyo?

boşuna uğraşmayın lan. yükselmek istiyorsanız ya orospu çocuğunun önde gideni ya kişiliksizin bayrak taşıyanı ya bi değişik marjinal gerzek bi tip yada karıysanız vermeniz erkekseniz para vermeniz gereklidir.

ben müziğimi yaparım adamakıllı derseniz olmaz o iş. olmadı ahanda.
bence "son feci bisiklet" tarzında anlamsız bir şey koyun. marjinal olsun. hemen örnekler vereyim:

küflü peynir gemisi
açık mavi karanlık
el yakmayan yakamoz
mermisi biten kurşun asker

kendim uydurdum diye söylemiyorum ama: ay ben çok beğendim bunların hepsini.*
''müzik grubu'' veya ''isim bulamadık'' . Düz mantık.
gelin ben size isim buluyum çok isim var kafamda.
kutsal dalıcı olabilir mesela. (bkz: holy diver)