bugün

hem müslümanım deyip hemde karısı, kızıyla anadan üryan deniz giren insanlardan nefret etmektir.

müslümanlığı konusunda bişey söylemem. lakin o hallerini görünce insanın inanası gelmiyor. bu nasıl müslüman aile? sodom ve gomore veyahut pompei halklarını kıskandırırcasına bir isyan ateşi.

aklım fikrim almıyor müslümanım diyen kişilerin, sahilde güneşlenmelerini bunu hiç bişey olmamış gibi yapmalarını.

gazetelerin manşetlerindeki çıplak kadınlar. televizyondaki haram diziler, magazin programları. küfrün sınırını çoktan geçmişiz.

inşallah ileride başta medya olmak üzere tabandan tavana bir temizlik furyası başlayacaktır. gerçi bu pislikik bir anda temizlenecek bir şey değil.
Nefret etmek yerine tasvip etmemek daha uygun düşerdi.
(bkz: ak donla denize girenlere sağduyulu bayan tepkisi)
mallıktır. herkes dini kendinedir. ben böyle yaşıyorum ve bu şekilde yorumluyorum dini sen de buna inanmak zorundasın deme hakkı yoktur kimsenin. ayrıca yenilikçi yobaz buysa eski kafa yobazlar denize girenlere döner bıçağıyla saldırır. bazı dincilerin beyni götüne kaçmış ne diyeyim.
Dogru onermedir. Musluman olan denize girer mi arkadasim legene su doldurup ona girer.
buram buram anlatım bozukluğu kokan bir cümle.

yapı olarak olumsuz ama anlam olarak olumlu.
--spoiler--
camış denize girince israf olmuyor da ben girince mi israf
--spoiler--
bi de haşemalılar var kapanıyorlar sözde. yapışıyo o da üzerlerine daha bi seksi oluyorlar.
ibneliktir.

sonuçta sana değil denize giriyor, no problemo.