bugün

karpuz düşünemez. sen de düşünemiyorsun. o zaman sen de karpuzsun. düz mantıkla ancak bu kadar...

salakça önerme.
Genelleme yapmak doğru değil. Müslümanın da ateistin de kötüsü çıkabilir.
hitler'in 11 milyon insanı öldürdüğünü gördükten sonra gördük ki hristiyanlar soykırımcıdır.
artık tüm hristiyan kurumlarının, ve hristiyan eğitimi veren okulların kapatılması gerekmektedir.
bu iş kilise kapatmaya kadar gitmelidir. kiliselerin insanlara bir faydası yoktur.
isveç'te neler oluyor falan yazan denyoları gördüğümüz konudur. ulan isveç'te yaşamasak inanacağız söylediklerinize. isveç'teki tecavüz olaylarına karışanların %99 u arap kökenli müslümanlar. istatistik hileleri yaparak size yediriyorlar, siz de bilmeden ahkam kesiyorsunuz. sayıyı nüfusa oranlasan %0,02 falan.
Kaynak: Küffarlar
islamda kadının ganimet sayılmasından dolayıdır. Allahları vermiş o cesareti seni mi dinleyecekler?
Şahısların yaptığı eylemler dinleri milletleri ırkları bağlamamalı. Bunları bir görenler ise sadece okumamış, olumuşsada okuduğunu anlamamamış kişilerdir. Pir Sultan Abdal'ında dediği gibi 'ben sana vali olamazdın demedim adam olmazsın dedim' adam olmak gerek hafız. Ağzından çıkanla kulağının duyduğun bir olması gerek ama nerde.
https://youtu.be/mgrja9rCV7E
Burdan bakınca dinsiz olanlar pek namuslu göründü.
(bkz: çamur at izi kalsın)

Din tüccarlarının tecavüzcü olması durumudur, müslüman olmakla alakası olmayan durum.