bugün

(bkz: hüseyin üzmez araç değil amaçtır)

(#6076303)

hüseyin üzmezin müslümanlara sataşma amaçlı olarak araç mahiyetinde kullanılması.

yönetime: ekşisözlükte açılan başlıkların ilk yazılarına bir bakın.
(bkz: müslümanlara saldırmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: müslümana saldırdım laik oldum)
(bkz: dine saldırdım çağdaş oldum)
hüseyin üzmez'i savunan müslümanlar yüzünden ortaya çıkmış araçtır.
(bkz: deli sacmasi)
(bkz: bazuka olarak hüseyin üzmez)
yeni moda bu.
yani bu nasıl bir şeydir ki bir kişi üzerinden bir toplumu eleştirebiliyorsunuz, ve onlara sapık muamelesi yapabiliyorsunuz.
hüseyin üzmez üzerinden inanan kişilere sanki sapıkmış gibi bir takım çıkarımlar yapmak en hafif tabiri ile terbiyesizliktir...

yahu soruyorum kardeşim, sen bütün erkeklerin ibne, bütün kürtlerin de pkk lı olduğunu mu düşünüyorsun? bunu böyle düşünüyorsan senin mantığın doğru, ancak bütün erkeklerin ibne olmadığını, bütün kürtlerin de pkk lı olmadığını düşünüyorsan senin mantığın haksız.
tutarsız mı diyeyim, saçmalamak mı diyeyim , yoksa din düşmanlığı mı diyeyim, yoksa korkaklık mı diyeyim anlamadım...

eğer din e saldıracaksan bunu kişiler üzerinden yapma ! çünkü hüseyin üzmez dediğin zaman bana savunma imkanı vermiş olmuyorsun, çünkü ona ben de küfür ediyorum...

haa direk olarak dine bir şey diyemiyorsun, ama hüseyin üzmez üzerinden kendini tatmin ediyorsun...

ne diyelim, hüseyin üzmez ile mutluluklar dilerim. allah bir yastıkta kocatsın...
(bkz: hüseyin üzmeze saldırma aracı olarak müslümanlık`) adam tatlı sevimli cana yakın öpülesi verilesi bir adamda adam müslümanlığı biliyor yapcak bişi yok.
dininin gereklerini ve sünneti gerçekleştirdiği için eleştirilen kişidir hüsam.
yobaz gazete sahibi, musluman kisidir.

muslumanlarin kendilerine yakisani giymesidir.

edit: bildigin aractir, daha da genelleme yapacak olursak bir objedir. *
(bkz: çocukları korkutma aracı olarak hüseyin üzmez)
e tabi müslümanların tapındığı adam*,49 yaşındayken 6 yaşındaki aişeyle evlenir,52 yaşındayken 9 yaşındaki aişeyle birlikte olursa bunların görülmesi çok doğaldır.
muslumanlara saldirmayi amac edinenlere huseyin uzmez de dahil herkes ve hersey arac kabul edilir. 1 insanin isledigi kusur butun islam alemine mal edilir. bunu yaparken de gayet mantikli sebepleri vardir. bu boyledir.