bugün

seviyesi belli kişilerle bilimsel tartışma yapamazsın, o maymun der, diğeri muhammet sübyancı der, diğeri tesadüfe inanıyor der, hayvan derler birine, sonra söverler bi güzel kendilerini rahatlarlar.
iki kere ikinin dört olduğuna inanmayıp aynı soruyu tekrar tekrar sorarak her defasında dört cevabı alanların saçmalığıdır.
--spoiler--
çok sorguladım.
bugünün dinleri yarının mitolojisi.
müslüman ülkeler gelişmemiş.
--spoiler--
mantıklı tartışma yapabilsende bir ateisti tartışarak müslüman edemezsiniz. her türlü delili kanıtı sunun bişey ifade etmez. kuranda belirtilmiş defalarca zaten ama neyse. bu arkadaşların bişeyler yaşaması ve kendiliğinden inanması gerek. kader bu. onların şuanda ateist olarak yapacağı işler var. sözlüğe girip dine müslümanlara küfretmekte onların kaderi. memur edildikleri iş bu yani. bu müslümanları daha da şuurlandırır. allah a ne kadar şükredilse az. ateistler aracılığıyla bile imanımızı kuvvetlendiriyor.
Yürü be taze ateyiz. iyi gaza gelmişsin hepimiz gödüz şimdi. Off ne biçim de kaldık öyle. Ergen tayfana git anlat övün şimdi. Hınzır şey seni.
Adam ateizm derneğini aramış demiş ki başkanınızla, yöneticinizle görüşebilir miyim. Karşıda ki de demiş şu an burda değil. Bakın basit bir derneğin bile bir yöneticisi varken koskoca
Evrenin bir yöneticisi olmayacak mı diye sormuş adam telefonda ki ateiste. Ateistte donakalmış.
o basit cevapla bile idrak edemeyenler var güzelim. güncellenen cevaplar ağır gelebilir.
mutlu kal.
aramızda evrimin hala insanın maymundan geldiğini iddia ettiğini sanan arkadaşlar var.Bunlar senin gibi bok at izi kalsın diyen insanların safsataları.Bunları yazmadan önce az araştırsaydın ve bunu başka biri yazmış olsaydı şuanda daşşağın kralını geçiyor olurdun.
Ayrıca evrimin müslümanlıkla çelişmediğini söyleyen bir sürü evrim bilimcinin olduğunu söylersem azıcık ufkun açılır belki.Uzun uzun yazardımda okula gideceğim; bak sabah sabah sinirlendim yine.
islam ilk indiği dönem kafirler ne zırvalıyorlarsa hala aynı argümanları kullandıkları için aynı cevapları alıyorlar. mevzu bu.
Sende sanki bir arayis icindesin ondan soruyorsun. Desen ki adam gibi benim iman meselesi hakkinda icinden cikamadigim, anlayamadigim hususlar var arkadaslar cevaplayabilecek var mi o zamam tamam sen sor isteyen varsa cevaplasin. Ama kusura bakma sen sadece dikkat cekmeye calisan bir ergenken insanlardan duzgun cevap bekleyemezsin.
Başlığı açan arkadaşın başlığını doktora gidip doktora bil bakalım benim nerem ağırıyor sorusuna benzetiyorum. Başlığı açtıktan sonra sorularıda beraber yazarak entry girseydin bizde karın ağrısının sebebini bulur çözüm önerisinde bulunurduk. Ben yine hastayı görmeden teşhis koyacak olursam sanırım hasta bir boşluk içerisinde boşluğu doldurmaya çalışıyor.
Bak bak, maymunla sekil disinda cok bir benzerligimiz yokmus. Fen biLgisi dersi hayat bilgisinden ayrilmadan yorum yapmamak da lazim.
küfürlerinde bir güncelleme yapmaları zor. argo lügatını tükettiler ne de olsa... ama tezlerini güncelliyorlar. örnek:

--spoiler--
adam ateizm derneğini aramış demiş ki başkanınızla, yöneticinizle görüşebilir miyim. karşıda ki de demiş şu an burda değil. bakın basit bir derneğin bile bir yöneticisi varken koskoca
evrenin bir yöneticisi olmayacak mı diye sormuş adam telefonda ki ateiste. ateistte donakalmış.
--spoiler--

teze bak teze!... (bkz: yobaz ve zeka)