bugün

milyonlarca liralık araçlarla gezen, geceliği on binlerce liralık otellerde organizasyon düzenleyen ve milyarlarca liralık bütçesi olan diyanet işlerinin başkanı olan ali erbaş isimli zatın ''açsanız da şükür edin'' temalı fetvasıdır. yok öyle şükredin deyip sıyrılmak. sen de yargılanacaksın köpek!

https://twitter.com/poftp...tatus/1471861569155997696
Bu ne acı bir şey aslında. Ben diyanet işleri başkanı olsam ve ardıma bu kadar çok küfür yesem; ulan bu adamların hiç mi haklı sözü yok, acaba ben yanlış yolda mıyım diye düşünür, sonra da kendim adam gibi açıklama yapıp istifa ederdim. Bırakın diyanet işleri başanı olmayı, sıradan bir adam bu küfürleri ve galiz lafları kaldırmaz, kaldıramaz. Az onurlu olsaydınız keşke. Haksızlığa uğrayan onurlu nice insan canına kıyıp cehenneme gidecek, bu gibi kaypak yalakalar cennete gidecek öyle mi? Babayı alırsınız anca! Allah cevherini çamura atmaz! Sizinle aynı yere gideceğime, bir müslüman olarak, cehennemde yanmak evladır bana. Paranın ve makamın köpeği olmaktansa; adamlığın ve delikanlılığın nirvanası olmak gerek.
Durum o noktada yani?
arap şeyhleri bu fikri pek inanmışlar gibi .

adamlar jumbo jetlerle dünya geizyorlar.
onu bunu boşver diyanet işleri başkanı olmuş bir kişi bu sözleri kağıttan mı telefondan mı bir yerden okuyarak söylüyor. abi hiç mi birikimin yok bunu bari okumadan anlat millete. yazık ya yüksek makamları yönetmek kimlere kaldı!