bugün

üzülerek belirtmeliyim ki çok sevindim. kendimi tutamadığım bir sevinç yaşadım, geleneksel tipli saldırgan insanların dinlediği salak saçma hastalıklı aşklarını dile getirmeye yarayan sanatçı müsvettesinden başkası değildi.
hastalıklı insanların varlığını müslüm gürses'e bağlamak kadar acınasıdır.
üzüntünün alkol satışını tetikleyeceğini düşünen tekel sahibi davranışıdır.
direction hayranı ergen veletlerden oluşur.
Ülkede ki müzik seviyesinin düştüğünün kanıtıdır. Onlar ki serdar ortaç,sinan akçıl vb. mahlukları müzisyen sanan yaratıklardır.
müslüm gürses in ölümü karşısında;

(bkz: esrik duygularını açığa çıkaran sözlükçüler)

çok dramatik.
ömrü boyu acılar içinde kıvranmış, bir gün bile bu acıları reklam etmemiş, kendisiyle ilgili en iç karartıcı anılar ölümünden sonra ortaya çıkmış bir insanın ölümüne sevinmektir.

onca çile çekmiş bir insanın acısını ve üzüntüsünü ve isyanını müziğiyle dile getirmesi batmamalı. en büyük acısı istediği ayakkabıyı alamamak olan insanlar için müslüm gürses sosyal statüsü düşük barzo şarkıcısıdır elbette.

fakat sizin bir acıyı çekmemeniz o acının olmadığı anlamına gelmiyor. haliyle tespit yaparken empati yoksunluğu bu kadar belli edilmemeli.

ölüme sevinmek ise bambaşka bir patolojik vaka.
(bkz: ben orospu çocuğuyum demek)
acınası bir durumdur. insani duygulardan mahrum şahsiyetlerin ifadesidir. derhal tedavisine başlanırsa kurtarılabilecek kişiliğin duygu durumudur.
sanatçı müsvettesi denilen adam türkiyenin babalarından biri. yahu adam huzur içinde yatsın.
bir insanın ölümüne sevinmenin anlaşılacak bir tarafı yoktur.
ulan senin ben varya....itoğlu it, sen kimsin de babaya dil uzatıyosun bre pezevenk!!!!
müslüm gürses'in dünyadaki kotasını doldurduğunu düşünmenin verdiği mutluluktur. (bkz: adamdan daha ne bekliyorsun orospu çocuğu)