bugün

Muhteşem insan... Münir özkul demek benim için anlatılamaz bir öneme sahiptir.. aah ah ...
Basimizdan eksim olmasin.
böyle giderse ölümsüzlük iksirini bulacak sanatci.
ismini görünce hatırladım. dün gece rüyamda hakkın rahmetine kavuşmuştu. artık ne kadar bilinçaltımıza işlemişse.
Allah uzun ömürler versin efendim türk sinemasının yaşayan efsanesidir.
olm dedenize bu kadar dua etmediniz, rahat bırakın adamı yaf.
Bir aralık ayına daha girmiştir. Bu gidişle nice aralıklar görecek.
Bir ay sonra bir yılı daha devirecektir.
oldurmeyeni allah oldurmez sozunun en buyuk kanitidir.
hakkında ilk "adını sol frame'de görünce öldü sandığım büyük oyuncu" yazısı 44. tanımda girilen usta. arkasından 2544 kadar tanım girilmiş. sözlüğün gamlı baykuşlarına inat hala yaşıyor.
unutulmaya yüz tutan usta sanatçı. saat üç buçuk oldu ancak tanım girildi başlığına.
Bu gidişle 2015 yılınıda görecektir. Allah uzun ömürler versin
Allah uzun ömürler versin Mahmud hocamıza.
Bir gün kalkıp erecto'yu öldürecek kişidir.
0000 hatirlatmasi.
galatasaray ın son dördünü görmüştür.
Öldü iddaaları kesinlikle yalandır. Bu konuyu açanlar popi olma peşinde kosan andavallardır.
ferhan Şensoy'dan önce geleneksel Türk tiyatrosunun kavuğuna ev sahipliği etmiş oyuncu, üstad.
Şuan tv de filmi dönen zat.
Erecto'nun birazdan damlayacağını gösterir.
öğretmen ve baba rollerinin çok yakıştığı şuanda bitkisel hayatta olan insandır. kendisi gerçekten baba samimiyetini verebilen insanlardan bir kaçıdır.
bugün de ölmemiştir.
hala kalbimizde yaşamayan üstad.

hani bazı ibneler kalbimizde yaşıyor diyor ya. üstad böyle olmayacak.

o vefat etsede yaşayacak.
dünyaya çaktığı kazığın başkalarına girdiği büyük usta. ondandır bu kendisini sürekli ölümle anmaları.
ibn teymiye'nin, ibn arabi'yi tekfir etmesini yanlış ve aceleci bulan, cenaze namazında ise fatiha okunmasını gerekli görerek imam şafii'ye uyan bununla kalmayıp ahmet bin hanbel'in, imam şafiiden ders almasını övülecek birşey olduğunu belirten mümin sanatçıdır.
' imam, kendisine uyulmak için öne geçirilmiştir. Bu yüzden, o tekbir alınca siz de alınız. Okuduğu zaman ise susunuz ' hadisini benimseyerek, cemaatle namaz kılındığı zaman imam dışında fatiha okuyan kişinin mekruh işleyeceğini kabul eden mümin yaşar ustadır.