bugün

yanlış genellemedir. ilk olarak izmirde, istanbulda, ankarada, antalyada kısacası batının ve medeniyetin türkiyenin en iyi gelişmiş olması gereken yerlerde bulunan biri olarak. müslüman diye birşey yoktur diyorum. kuran da müslüman kelimesi geçmemektedir. mümin kelimesi geçmektedir. o yüzden müslüman değilim müminim diyerek giriş cümlesini kuralım.

izmir istabul falan dorock, haydar otururuz derken konu din kavramına gelir ve beni arkadaşlarım tanıdığı bildiği için taşşak geçme lan bizle diye cevap alırdım genellikle.

fakat başka biri aynı muhabbet ile farklı terimleri kullanarak yaklaşacak olursa bize, arkadaşlar kısacası şakirt damgasını yer hemen. neden böyledir tabi ki doğudaki din kavramını yaşayış biçimlerinden kendilerine müslüman diyen bir çok yaratığın.

gerek erzurum gerek d.bakır da bu tür sapıklara rastlama ihtimali çok fazladır. hemen eksiyi basmayın köylü arkadaşlar belgelerim var.

http://www.google.com.tr/...l&date=all&sort=0

yukarıdaki linkte de görmüş olduğunuz gibi her ne kadar kendinizi softa göstersenizde sizin ne bok olduğunuzu biliyoruz ve çalışmayan kafanız ile google a girdiğiniz kelimelerin istatisliğinin tutulacağını hiç akıl etmemiş olmanıza şaşmamak gerek.

içinizde o kadar biriktirmişsiniz ki cinsel unsurları dilinize geçmeden klavyenize dökülmüş görüyoruz bunu.

bu yüzden de batıdaki adam sana şakirt değil şakirtin allahı dese haklıdır. ibnetorsundur yobaz arkadaşım.

batıdaki adamı bir yana bırakacak olursak sana da müslüman diyorlar bana da ve benim gibilere de senin gibilere de aynısını diyorlar ama ben utanırım arkadaş senin gibi yavşakların din söz konusu olsa dahi aynı kelime içinde bulunmamak için ateistim inançsızım der gezerim ben. ki rab bilir benim içimi sizin de öyle.. dıştan gösterişe hiç gerek yok diyip bu yazıyı noktalamak ve din üzerinden pirim yapmaya çalışmamanızı temenni ederim. unutmayın ki google daki istatislikleri tahmin etmeden bacaklarınızın arasındaki akılınızı kullanarak direk yaptığınız eylem gibi bu yaptığınızı da gayet iyi biliyoruz.
her kemalisti ateist sanmak gibidir.
her laikliği destekleyen kişiyi dinsiz sanmak gibidir.
şakirtleri islamiyetin yeryüzüne inişiyle aynı yaşta gören kişi düşüncesidir. her naman kılan şakirt değildir, her şakirt de namaz kılan değil. hayatta her konuda genelleme yapmak kişiyi yanlışa götürür.