bugün

Ülkemizin kanayan yarasıdır.devlet büyüklerimiz bir an önce bu duruma çare bulmalılar.
Torpili yok diye müdür yardımcılığı sınavlarına girmeyen insanlar tanıyorum.
Liyakata devam.mulakata son.
Balık baştan kokar. Adamlar (hükümet) 7 sülalesini bürokrat amir memur yaptı.

Artık basit bir sözleşmeli kamu işine girmek için bile Akp ye üye olman lazım deniyor. Malasef şaka değil gerçek!!!
kendi adamlarını işe almak için sorma sorgulama biat et demek için sınavdan tam puan alsanız bile sırf Akp ve görüşlerini savunmuyorsunuz diye mülakat engeline takılıyorsunuz.

Ama şöyle bakınca da düzen halinden memnun, ama düzülen ne zaman değişir orası meçhul.
Ülkemizin yarayan bir kanası.
torpilin karikatürü.
görsel
mülakatta liyakat yoktur. fetöcüler güvenlik soruşturması ile ortaya çıkar bu mülakata gerek yoktur. 5 dakikalık mülakatla hiç kimsenin ne olduğu belli olmaz. onların başarısını ölçmek istiyorsan, ilerki yıllarda çalışmalarını müfettişler ile kontrol edersin.
maalesef ki yıllardır bu ülkenin kamburu kanayan yarası. istediğiniz kadar başarılı olun tanıdığınız yok ise imkansız. ben kaymakamlık mülakatında bunu bizzat yaşadığım için biliyorum. 2 tane kazı güdemeyecek gerizekalıyı kaymakam yaptılar da beni yapmadılar.
Rayından çıkmış, amacından sapmış olduğu için evet torpil kavramına hizmet eder.
Mülakat dendi mi, umutları suya düşen, dizlerinin bağı çözülen, heder olup harcanan ne değerleri kaybettik kimbilir?
Avrupa' nın, bizi kıskanmalarının en temel ulvi durumumuzdur!?!?
En iyisi en güzeli en adil olanı osym nin yaptigi merkezi alımlardır.tüm alimlar bu sistemle yapılırsa torpil ortadan kalkar.net çözüm.
ulkenin kelimenin tam anlamiyla yasanacak yer olmadigina dalalet.