bugün

insanı güldüren değişik durumdur. Tek rolü darbukatör bayram ile ayyaş Yunus olan birine sanatçı demek komik. Evet.
tek yaptığı boş entry girmek olanları üzmüştür.
müjdat gezen, hatrı sayılır bir sanatçıdır. birçok sanat yapıtında emeği vardır.
Hayatta hiçbir varlığı olmayan, hayata, dünyaya, memlekete hiçbir faydası olmayan, ölüp gitse ailesinden başka hiçkimsenin farketmeyeceği tiplerin utanmadan eleştirdiği sanatçıdır.

Adamın sanatçılından daha önemli yaptığı şey, sanatçı yetişmesine yaptığı katkıdır.

Sanat merkezinin sitesinde şöyle bir yazı vardır:

' Türkiye’de Geleneksel Türk Tiyatrosu eğitimi veren ilk kurumdur.Meddah,Karagöz ve Orta Oyunu oyunculuk eğitiminde önemli bir yer tutar.Eğitim Sahne ağırlıklıdır ama yeterli derecede kuramsal derslerle de nitelikli sanatçı yetiştirme yolunu benimsemiştir.Tüm Bölümler için, her yıl 1 Ekimde Yetenek sınavı yapılır ,bu sınavda başarılı olan öğrenciler,ücretsiz eğitim görmeye hak kazanırlar.ilk sene Hazırlık sınıfı sonunda yapılan Final sınavında başarılı olan öğrenciler bir üst sınıfa kabul edilir.Türkiyede ücretsiz konservatuvar eğitimi veren tek kurumdur.2005 senesinde Kadıköy Bahariyede MSM sahnesi açılmıştır.Okulumuzun tüm aktiviteleri sahnemizde sergilenmektedir.'

Ücretsiz verdiği dersler bile saygı duymak için yeterlidir.
bir dincinin böyle bir şeyi anlamasını asla beklemiyorum

ama kimi zaman ayıcı

kimi zaman tecavüzcü bir dinci oynayarak

katakullilerle oğulcuklarına gemicik filosu kurmak yerine

okul açıp insan yetiştirmeye harcamış.

bak başta söyledim

bir dincinin böyle şeyleri anlamasını beklemek

insan aklına zarar.
adam en azından ayısever.
ensarsever değil.
fetosever değil.
sayın öcalancı değil.
bu gurur; ona yeter ve artar bile.

ekleme : kara gözlüm ve uyanık kardeşler'i izleyin.
bence kuran kursunda çocuklara tecavüz eden sapık bir dinci

veya camide gurup yapan danalar gibi roller oynayarak

unutulmazlar listesine girmelidir.
kafa olarak bir hayvanat bahçesi müdürünü TÜBiTAK ULAKBiM Müdür Yardımcısı sanmak değildir.
Bi, bazılarını müslüman sanmak değildir.