bugün

araba kullanırken son ses müzik dinlemek. *
ne bulursa yumoş extrayla yıkamak, tarçınlı,portakal rendeli kakaolu kurabiyeler yapmak. * *
iş bulmak, henüz bulamadım tabi.
mutfaga girip deli gibi pasta kurabiye yapmak.
kulağklıgı takıp yağmurda sahilde saatlerce dolaşmak.
memlekete gittiğim zaman bahçeye gidip çapa yapmak ot toplamak.
15 gunde bir saç rengimi değiştirmek.
arkadaşlarımla oturup rakı içmek.
Sabah acele etmeyi gerektiren bir durum yoksa eğer tuvalete bilgisayar ya da telefonla girip CNN Turk ve BBC haberlerini okumaktır. *
karikatür okumak.
jelibon yemek.
mutlu olmak istiyorsanız çişinizi uzun bi süre tutun sonra işeyin. %100 çalışıyor benden söylemesi.
(bkz: bir sen bir ben bir de bebek) şaka şaka vurmayın tamam. *
afedersiniz ayıp olacak ama kimse yazmamış. (bkz: seks)
çikolata.
denenmiştir.
her geçen saniye ölüme yaklaştığını idrak etmek.
ölümü sık sık kendinize hatırlatın . müstakil bahçeli bir eve taşının olmadı köyünüze dönün . ölen aile yakınlarınızı uzak mezarlardan ziyade kendi bahçenize gömün . ve bol bol şükredin müslüman bir ailenin evladı olduğunuz için . ve tövbe edin son nefeste imanınızı çalan şeytana karşı şimdiden yatırım yapın . temiz ağızla dua edin din kardeşlerinize ve unutmayın bir taş olarak yaratılmadınız üzerinize düşen görevleri yerine getirin . var olan bir mutluluğu kör bir kalple bulamayacağınızıda unutmayın .
Şeytanın ayrıntıda gizlenmesi gibi, mutlulukta küçük detaylarda gizlidir.Tebessüm, yardım, biraz rahat ve derin nefes almak, nezaket, empati yapmak ve sorumlulukları yerine getirmek.
(bkz: browni intense)
elinize bir kişisel gelişim kitabı alarak, evrene mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz (!)
sorgulamamaktır ve çok şey bilmemektir. "mutlu muyum" değil "mutluyum" derseniz mutlu olursunuz. çok şey bilirseniz de sorgulamaya başlayabilirsiniz. ya da bildiğiniz şeyler diziler, futbol, burçlar falan olsun.
(bkz: prozac)
(bkz: cipralex)
Allah a inanmtır ilk yolu olarak söyleyeceğimiz durum.
Kul hakkı yememektir.
Dürüst olmaktır.
mutlu olmak için başkasını mutsuz etmemektir.
çabalamak ve inanmak.
yere her baktığında bir şeyler bulmaktır, geçimimi nerdeyse sokaklardan karşılıyorum.
sahip olduklarına sevinmek sahip olamadıklarını ise hiç düşünmemek.
iki cesit mutlu olma yolu vardir.
1. yemek yiyerek
2. yemek yemeyerek
beklentileri düşük tutmak.
(bkz: orgazm)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar