bugün

hoşgelmiş kuş yazar.

inşallah şikeci değildir.
Şikeyi yapan kendisi olmadığı için dert etmeyen yazardır. Aziz başkan düşünsün onu her zaman takımımızın arkasindayiz.
@hotmail.com ekleyin tanışın. msn adresi gibi nick sahibi yazar. Adıda Mustafa galiba hoşgelmiş koştursun.
(#24280976) türkçeyi sikmekten beter eden yazar. hoşgelmis koştursun ama dikkat etsin.
Desti izdivacına talip olduğum yazar.
görünce 4-5 sene evvelki msn hesaplarını hatırlatıp, tebessüm ettiren yazar.

(bkz: ayca 22)
gereksiz.
galeriyi am resimleri ile şenlendiren büyük üstad.
sözlüğün en iyi yazarı.
Febe li ezik trol. Aldığın nick i sevem.
(bkz: o ben oluyorum)
Kiralık olarak başka sözlüğe verilmesi gereken trol. Şimdilik çok toy.
Durust yazar.
Okuma yazma bilmeyen bir sahsin eleştirdiği yazar. Ne zaman gazze için üzülmediğini dile getirmiş hiç görmedim.
Bu yazarın istediği sadece gazze yi gören insanların gözlerini açmak. Dünya da gazze gibi yüzlerce binlerce kötü şey yaşanıyor kimse onları görmüyor fakat söz konusu gazze olunca hemen ooo çok üzüldük ayağına yatıyorlar. Üzüldükleri falan yok tek istedikleri dikkat çekmek vicdan azaplarını hafifletmek.
Bazılarının zoruna gitmesi çok doğal.
(#24516387)

komik.
amacının ne olduğunu bilemediğim tuhaf yazar.
Doğruyu söylediği için bazı kesimlerce foşşik olarak nitelenen yazar.
Birilerini çok kötü sinirlendiren yazar sürekli bu başlığa gelip eksileme lutfunu gösteriyorlar.
Samed1907 ile baglantisi olup olmadigi merak edilen yazar.
miss1907 ile hiç bir bağı olmayan yazardır. yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim efendim. tanımam etmem.
(#24548350)

adamlar görevini yapıyomuş onlarda böyle olsun istemezmiş.

yapmayın allah aşkına sayın yazar.

zorla yaptırılan hiçbir şey yoktur.

hangi insan zorla kafa keser insanları yakar bunca cana kıyar.

zorlama falan yok bu israil döllerinin içine işlemiş şerefsizlik.
(bkz: kürtlere 4 şehrimizi verelim) diye baslik acip sonra defolup giden yazar. kisa bi sure sonra kafkef94 adli bi yazarla provokatif bi baslik acilip kendi basligini hortlatan birbirinin fake i oldugunu dusundugum zavalli troll.
zengin içerikli bir yazar kanka olmaya değer .
"Grom ila darduyonuz ha?" Demistir yogunluk birimine. Pis cahil. Kesin musluk, iy midem bulandi...
Ortadoguyu iyi analiz etmis zekali yazar.
Kürt düşmanı asil türk kanı taşıyan yazar.