bugün

kafasında fese attırdığımın çocuğuna bak sen. hangi at kafası "üstad" dedi lan buna. pis bunak.
ülke sınırlarına gömülecek ya bu şerefsiz, yanarım da ona yanarım.
kimse hiç bir şey kaybetmez böyle bir kişinin cenazesine katılmayarak. zaten dinimize göre cenaze töreni esasen geride kalanlar ve yaşayan insanlar için anlamlıdır. ölen kişinin amel defteri kapanır ve islami usüllere göre defin işlemleri yapılırsa olay biter. yani cenaze töreni yaşayan kişiler içindir kanımca. öldükten sonra cenaze töreninde bile kurucumuz ulu önder mustafa kemal atatürkü seven insanları istemeyen ve bunu şimdiden planlayıp ilan eden, nefret duygularını her hücresine kadar yaşayan, muhtemelen oldukça kinci bir kişinin cenazesine katılmayan insanların kaybı olmaz zaten...ne diyelim rabbimiz ıslah etsin, akıl fikir versin, içine biraz güzel ahlak nasip etsin, kalbini bu kadar karanlık duygulardan temizlesin, kör olan gözlerini açsın inşallah....
mustafa kemalin kurduğu cumhuriyet te ölme hakkını kim veriyor sana amına koduum.
Ha tamam orospu cocugusun yani gelmiyoruz.
Cenazesine gidilmemesi gereken kişi beyanı...

Ne diyordu o şarkı; ölüsüne bir tas suyu dökenin de avradını...
cenazene tüküreyim diye cevap verilmesi gerekir. en azından ben öyle derim
'ben orospu çocuğuyum' demenin en radikal yoludur. Tamam gelmeyiz köpekler işesin senin mezarına zaten yarak kürek konuşuyorsun!
büyük ihtimalle bakanları, başbakanı, cumhurbaşkanını görürüz cenazesinde. aha da buraya yazıyorum.
eminönü'nden 5 liraya aldığı fesle sözümona üstadlık yapan herifin beyanatı.
"Sıfırlama tapeleri doğru olsa bile akp'ye oy vermeyen imansızdır." diyerek hırsızlık yapmanın islam fıtratında yeri olduğunu savuhabilen fetvacı kişinin bir başka söylemi.
insan nasıl Allah'a şirk koşarın en güzel örneğidir. Ulan anlamıyorum, imanımız hırsızları destekleyerek mi yerinde kalacak? hiç mi ulemayı okumaz insanlar? akpli yazarlar açıklasın; inançlarımız böyle mi suistimal olacak?
bu adamın imanından şüphe ediyorum net biçimde.
güya vasiyettir. hayatımın amacını yerle yeksa edendir.*
cenazene işemeye geleceğim .
Ataturke saygi duyup sevmeyen herifin dirisi nedir ki ölüsü ne olsun dedirten durum. .
beyanat sahibinin cenazesi cenaze değil orospu evlatlarının buluşması olacaktır.
Psikolojisi sadece bu cümleden sezilen kişi söylemi.
Bu durumda net olmaya çalışıyor, sonsuz takıntılı.
Bu kadar takıntı ve nefret ancak birilerine bir şey kanıtlama çabasının ürünüdür.
Çok da skimizde olmayan durumdur. Leş kaldırmaya ne gelicem amk.
kendi adıma söylemek gerekirse beni çok üzmüş gelişmedir. büyük atatürk'e olan saygımla yargılanıp büyük tarih ustasının cenazesine gelememek beni en çok üzen şeyler listesinde başı çeker. ilk 4'e girer.

1)sabah nutella sürecek ekmek bulamamak.

2)yemek hazırladıktan sonra, bir kaşık alınan yemeğin ya aşırı tuzlu olması, ya da hiç tuz atılmadığını fark etmek.

3)fuck buddy'nin adet olması.

4)kadir mısırlıoğlu'nun cenazesine gidemeyecek olmak.

allahım al canımı da kurtulayım. al canımı.
ölsen de gelmesek keşke dediğim şrefsiz
"ölüsüne bir tas suyu dökenin de avradını" minvalinde mırıldandırdın ya beni, allah belanı versin, ölmeden önce.
bizde sıraya girmiştik ölsede cenazesine gitsek diye bekliyoduk sanki. mustafa kemali sevmeyenin onun kurtardığı topraktada işi olmıcagından dolayı muhtemel olarak hintliler gibi cenazesi yakılıp denize falan atılması gereken yazar tiplemesi. boşa toprak harcamaz en azından.
Kendini tarihçi sanan göt kılının tekidir yazdıgı kıtaplar hiçbir kaynağa dayanmaz kendini tarihçi sanan yobaz herifin tekidir.
Hay hay efenim.
biz de çok meraklıydık zaten senin cenazene gelmeye.
hassiktir bok.
bir spastik söylemidir. düşünsenize spastikçe konuşan insana üstad diyenler ne kadar spastik oluyor?