bugün

izinden gidenleri izleyelim .

https://www.youtube.com/r...ch_query=chp+pu%C5%9Ftluk+
1938 de öldüğü sanılan ama hali hazırda adından, düşüncelerinden ibret alınması gereken. Dünyanın örnek aldığı, sadece ülkemizdeki dangozların anlamadığı büyük önderdir.
boyuna dinsizlikle suçlanan güzel insan. kodumun ülkesinde dindarlar hiç suçlu olmaz, yanlış olmaz. savundukları şeylerin, anlattıkları öykülerin ne biçim manyaklık olduğunun farkına varmaz. varsa yoksa nefret saçar.
aktroll engellememi sağlamıştır.
görsel

Özlenendir.
yazacaklarım hoşunuza gitmeyecek ! seçim de hayır verdim kemalist değilim kemalistleri sevmem aynı şekilde diğer kitleyi de sonuçta ölüden medet uman ölünün arkasına saklanan bir kitle şimdi rte yi de kendi kitlesi tıpkı böyle putlaştırmaya kusursuzlaştırmaya çalışıyor kemalistlere ve reiscilere söylüyorum şunu anlayın kimse kusursuz değil bu adamları putlaştırmaktan vazgeçin ! gerizekalılar ya affet atam felan paylaşımı gördüm hastalıklı bir zihniyete sahipler kemalistler zaten reiscilerin aptallığını söylemeye gerek yok... hepiniz defolun ülkeden birkaç bin apolitik birey olarak istanbul'da bir mahalle de yaşayıp gideriz ! ne mustafa ne tayyipmiş arkadaş bitmedi kavganız küçük beyinlerinizle birbirinizi aşşağılamanız illa şerefli türk tarihin de birini yüceltecekseniz bu adam fatih sultan mehmet han olsun zira kendileri mustafa kemal'i de tayyip'i de her açıdan 10 a katlar... Üstelik ismi Hiçbir şekilde bir şaibeye karışmayan Yeni doğmuş bir bebek gibi temiz Bir Efsanedir Fatih Sultan Mehmet Han diğer ikisi de bence öyle değil Doğrusunu Allah bilir...
izinden gidenleri izleyelim .

https://www.youtube.com/r...ch_query=chp+pu%C5%9Ftluk+
türkiye cumhuriyeti devletinin kurucusu eşsiz lider.

aradan ne kadar zaman geçerse geçsin asla unutulmayacaktır.

görsel
Dua edilesi insandır bu ülkede yaşayıp bu adama hakaret edenin çok net sütü bozuktur.
ne büyüksün paşam, ne büyük!
79 yıl geçmiş, hala gölgenden korkuyorlar.

her yerde, her durumda seni koruyacağımıza and içtik.
izindeyiz!
Affet patron.
Sana layık olamadım ama bil ki hiçbir an sana ihanet etmedim.bize herşeyi öğrettin ama senin de bilmediğin tek birşeyi bilmiyorduk.kahpeliği.kaybettiğime inanmıyorum, pes etmiyorum.
(bkz: Recep Tayyip Erdoğan) başlığına girilen entry sayısının yarısına sahip olan dünya lideri.

Az yazılır hakkında fakat öz yazılır. Çok yazıp boş kalabalık yapmak yerine, dolu ama net yazıp kıvamında bırakmak daha doğru.
görsel
görsel
Heryerde bir put gibi duran, resmini görmekten bıktığımız şahıs. Ulan ben sizin gibi kemale tapmak zorunda mıyım? Nerde bir devlet dairesine gitsem 20 resimden 15 inde o var yeter yahu.
atatürküclerin başarıyla sevdirmeye çalıştıkları lideridir .

eski komutanlardan dı ve 100 yıl önce sirozdan öldü .

inanmayan anıt kaibere gidip iyice uzun uzun baksın .
atam ta ta ta tam!
Kendi kurduğu ülkede istenmeyen adam haline gelmesi trajikomik bir durum.
anıt kabirden ben öldüm diye bağıran ama sağırların duymadığı eski bir komutan .

aferim çok güzel sevdirmişsiniz atanızı .

eminim size minnettar dır .
kendisi makedonya risorta locasina bagli bir masondur.

görsel
türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu anafartalar komutanı ulu önder gazi mareşal başbuğ mustafa kemal atatürk.
gavur özentisi ilk türk olur kendileri .

https://www.google.com.tr...&imgrc=57MqwAuo9c4yFM:
Kendisi Lider nedir? Nasıl olunur? Sorularının yanıtıdır.
hz muhammed in varisi bir müceddittir.
Bir resim yap çocuğum,
Bir portre...
Paletinde mavi olsun,deniz mavisi,
Sonra bozkır sarısı,
Çay yeşili,gül pembesi,süt beyazı...

Bir resim yap çocuğum,
Koy gözlerine Karadeniz'i, Marmara'yı,
Ege'yi, Akdeniz'i.

Bir resim yap çocuğum,
Kondur alnına Konya Ovası'nı
Savrulsun başaklar bereket bereket
Ve çatık kaşlı Toroslar
Bölsün ovayı bir baştan bir başa.

Bir resim yap çocuğum,
Pembe bir gülümseme dudaklarında
Özgürlük türküleri söyler,
Aydınlık yarınları muştular gibi.

Bir resim yap çocuğum,
Tarlalar bir başka hazırlansın bahara,
Yeşile kessin Anadolu bozkırı.
Davul zurna sesi gelsin harmalardan.
Bir türkü tuttursu delikanlılar,
Kınalı parmaklarıyla halaylar çeksin kızlar.

Bir resim yap çocuğum,
Aydınlığı,kovsun karanlıkları.
Tutup ellerimden beni götürsün yarınlara
içim umutla,mutlulukla,övünçle dolsun.

Bir resim yap çocuğum,
Yol göstersin Afrika'ya, Asya'ya
Yol göstersin dünyaya.
Yok etsin tutsaklığı,
Özgürlüğün sesi olsun.

Bir resim yap çocuğum.
Kilim dokur gibi moif motif,
Dal dal, çiçek çiçek, ilmik ilmik.
Atkısı özgürlük, çözgüsü uygarlık olsun.

Bir resim yap çocuğum,
Bakmaya doyamadığım;
Bir resim yap çocuğum,
Bir resim;
Adı
MUSTAFA KEMAL olsun.