bugün

mustafa ceceli de boşandı. buyur burdan yak. 9 yıllık koca evlilik sona erdi. açıklama yapmış birbirimizin tarzlarını beğenmiyorduk o yüzden boşandık diye. bu mudur yani?
açıklamaya bak: https://www.istiklal.com....diklarini-acikladi/310793
Şöhretin getirdiği klasik evlilik süreci.
Topluma kötü örnektir. Çocukları yok mu bunların? Tarzını beğenmiyormuşmuş.. Beğeneceksin ulan 9 yıl olmuş.
şimdi bana gelsin anlatsın biri biz dindar bir ülkeyiz diye en dindarı bile parayı bulana kadarmış bizim memlekette herkes bir level daha atlama telaşında hani üç günlük dünya hani önemli olan öbür taraftı ya la.
bizi ilgilendirmeyen boşanmadır. koca koca insanlar ayrılmış. anası değilsiniz babası değilsiniz. size ne *...
inanamıyorum bu haberden sonra daha yaşayamam şimdi gidip kendimi köprüden aticam.
Zaten eşini aldatığı dedikoduları almış başını gidiyordu. iyi yaptılar kadıncağız kurtuldu ondan. Umarım iyi bir tazminat almıştır.
topluma mal olmuş bir kimsenin ayrılma olayıdır.

mal olan biri için toplumun yorum yapması çok doğaldır.
Cecelist rümeysa buna sevindi.

Ahahahahahhahaha
olabilir yani olmaz diye birşey yok hayat bu.
Daha önceden liselerdeki erkek öğretmenlerin ve üniversitelerdeki erkek akademisyenler arasında da boşanma oranlarının yüksek olduğu konusunda bir araştırma yazmıştım. Burda Mustafa ceceli hakkında değil de daha genel bakacağım.

Şimdi insanlar para, mal mülk, mevki ve kadınlarla aslında bir hesaplaşma içerisinde. ( burada cinsiyetçi bir tavır takınmıyorum ama bayanlar erkeklerin bu konuda hep ikilem içinde kaldıkları ifade ediliyor).

Şimdi noldu? Kendisi herhalde bu piyasada bir yerlere geldi. iyi paralar kazandı, birçok yerde aranır oldu ve etrafında özellikle bir genç bayan kitlesi oluştu. Şimdi normal bir erkeğin çevresinde belki birkaç kişi varken böyle bir sanatçının etrafında milyonlar dönmeye başladı. Boşanmış olabilir, belki dokuz yıl önce böyle düşünmüyordu ancak şöhret bazı şeyleri değiştiriyor.
aleyinaa, kobra ve ecrinlere hayırlı işler dilerim.
kimsenin umrunda olmayan olay.
En son spor arabasıyla polisten kaçarken kadınla yakalanmıştı.

iman power çalışıyor. 4 e kadar yolu var.
her siyasal islamcı gibi, metresiyle yakalandığı için gerçekleşen hadise.

metresi olmayan siyasal islamcı mı var?