bugün

olayların tam olarak içinde olmayanların doğru ya da yanlış diyemeyeceği açıklama. ama kuduz köpek gibi saldırıldı bu adama. sorsan yaptıkları doğruydu linç edenlerin. adam aldattı diye nasıl içlerinde yara olduysa akıllarını kaybettiler. gözleri döndü. çünkü çocuk mustafaya gitmemeliydi. ne haddineydi. çocuk kadının malıydı her boku yer yine de vermezdi çocuğu. değer görmek isteyenler karşılarındaki kişiyi değersiz gördüler. kendi kendine döllen döllenebiliyorsan ve değer vermek istemiyorsan.
(bkz: ben tatmin oldum)
bir taşla iki kuş vurmak istemiş. ama ne yazık ki halk gerçekleri görecek kadar zeki. planı başarısız oldu.
özetle "ben servis etmedim ama edilmesinden de rahatsız değilim" demiş.

lakin şöyle bir sorun var. işi gücü olan biri neden gidip sinem gedik in yatak odasına kamera yerleştirir... birinin bu işe para döktüğü ortada.
bu adama da karısına da prim verdiğiniz yetti artık. boşverin naparlarsa yapsınlar.
çocuğunu düşünüyormuş? ba ba ba...

çocuğunu düşünen bir adam evliyken sürekli aldatma haberleriyle gündem olmaz. Anlaşamıyorsa efendi efendi boşanır, çocuğunun büyüyünce duyup üzüleceği şeyler yapmaz.

eşinin avukatının mustafa ceceli' nin velayet hakkında tek bir görüşme talep etmediğini, direk bu görüntülerle mahkemeye başvurduğunu söylüyor. belli ki buna çalışılmış. adam insanlara "her şey eşi yüzündenmiş" dedirtmek, düşen prestijini geri almak için oyun oynuyor.

ayrıca eşinin görüntülerini mahkemeye sunup, velayeti alınca çocuğu daha mı az üzülecekmiş?
Silah geri tepince çark etti. Yürrrüü taş arabası demek istiyorum kendisine.

Millet kadının üzerine gitseydi tepkin ne olacaktı sayın imam hatipli? Koruyacak mıydın, savunacak mıydın onu?
Senin gibileri iyi bilir kadın milleti. Öldün olum sen. Bırak şarkı söylemeyi, git uzaklara, unuttur kendini.

Pespaye bir karakterde bir sanatçı olmaz, olamaz. Zaten yalakalarda karakter aramak da abesle iştigal ya, insanlığımızdan utanmaktan yorulduk sayenizde.

Açıklaması da kendisi gibi gereksiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar