bugün

Beni az çok tanır, bilirsiniz nonoşlar. Modern, çağdaş, Atatürkçü, soran, sorgulayan ışıklı bir bireyimdir. ışıklı başkanımız imamoğlu nu da çok severim fekat sayın kurum' un verdiyi güveni kendisinde bulamadim bu seçimde.

Ekmek, süd, su bedava olucak, Bağcılar da toblu taşıma ucuzluycak diye vaatlerde bulunmuştu geçen seçim inandım oy verdim ama şimdi bu vaatlerin yerinde yeller estiyi için güvenim kalmadı kendisine.

Murat beye karşı bı güven geldi, bir belkide üç beş tık fazla o kadar ama daha fazla deyil en azından Tayyib gibi 1550 yatak kapasiteli saray da yasamiyo. Halktan, bizden biri yani. Bu yüzden güvenimi kazandı, bi de biz lbgtlilere el atarsa kesin kazanır diye düşünüyorum. Tayyib istifa ayol!!!
Güven evde badana yapıyor! Diye iğrenç bir espri yapar ve kaçarım ayol!

Evet
Ne kadar komik bir çocuksun sen öyle.
O güveni ben de aldım.
Haaa "etli pilav" veriyomuş, trump üniversite eğitimini bedava yapıcam falan diyo, ama etli pilav...yok!!

Etli pilav, mercimek çorbası vaat edemeyen başkan adayı mı olur?!...

Bak görürsün, diğerleri de edemeyecek vaat boyle bişey...trump'ın bile ağzından çıkamadı bak, haftada bir, bak o da çok güzel haftada bir, hergün diil, adam kolestrolumuzu de düşünüyo, etli pilav vericem demek...

Büyük bi başkan olucak bu kurum, kolestrol değerlerimiz düşecek, çok güzel olacak.

Ay hadi inş...
Imam onca ittifaka rağmen zor seçildi kurum karşısında şansı yok.
Ne var ayol bunda, ışıklı başkanımız imamoğlu muz da büssürü vaat verdi sanki, nalet olasicalar.