bugün

muhtemeldir ki eskilerden biridir. oyüzden hoşbeş muhabbetine girmiyorum. absürd bi yazısına denk geldim az evvel.
küfür gibi bir nicke sahip yazardır.
(#12248065)

hüzünbaz yazar. hoş gelmiştir. yüksek karmalar kendisiyle olsundur.
(#12315867) entrysi ile hangi kafayı yaşadığını merak ettiğim, birini tanımadan bu kadar götünden uydurulmuş şeyleri kurabildiği için hayretler içinde kalkdıyım şey. *
daha dün annesinin kollarında yaşarken bugün sözlüğe yazar olan yeniyetme yazarımsı.

son entry girdiği zaman: bugün
bugün :12
bu hafta :24
toplam entry :49
toplam başlık :2
(#12962688)

sevmiş mi dövmüş mü bilemedim ama ortaya bir teşekkür edeyim ben gene de...

ayrıca hoşgelmiştir.
kendi nicki altına entry girip kendini öven, şişiren, kendi egosunu tatmim eden muhtemelen şişman gözlüklü ve hiç bir sosyal aktivite de bulunamayan asosyal bir 8. nesil yazar.
müptezelliğini girdiği entry'lerle ispat çabasında olan kişidir.
müptezelliğimi ispata yazı lazım değil.
ben ne bok olmadığımı iyi biliyorum. ben pek dolu bi adam sayılmam. pek düşünmüyorum da neden böyleyim diye.
bana küfretmeden önce bilmen lazım ki kim ulan bu söven diye geri dönüp bakacak halim yok.
ismini hiç duymadığım ama nickinin çok güzel olduğunu söylemek istediğim bir yazardır.
kendi halinde bir yazar.
(#14638537)

cin olmadan adam çarpaya çalışan yeni yetme yazar.

verecek bir cevap bulamadığı zamanda göt olduğunu kabulenip susmak yerine, basit ve düşük bir seviyeyle hakarete girişiyor.

ama olur öyle...
bakmayın kusuruna, öğrenecek abisi..*
evet abilerim öğreneceğim ben de zamanla.
sularım çekilecek benim de sığlaşacağım zamanla.
öğreneceğim abilerim nasıl çoğunluğun kabulüne oynanır. nasıl en ucuz şeylere devşirilir vicdan.
olacak abilerim.
hı hı bak büyüyorum.
tırnaklarım uzuyor.
yazık bana.
#14523074 entrysine çok güldüğümü mesaj ile dile getirdiğim yazar. çemkirdi bana. ''niye artı oy vermiyorsun? niye nick altıma yazmıyorsun? neden sadece mesaj atıyorsun?'' anlamında laflar beyan etti. o kadar çemkirdi madem nick altında dile getireyim dedim.
''mükemmelsiniz.'' kelimesini yazara kimin söylediğini merak ediyorum cidden. Ayrıca atar yapıp, taş kesilmiştir. Zeytin dalı koparık, uzatsam kabul eder mi acaba? Eder bence. Eheh.
(bkz: niye sen vampir misin gardaş)