bugün

Ne hikmettir ki gelen ayetler hem muhammed'in hem de kendi kabilesi daha rahat sevişmesini sağlamış.
şerefsizlik yapmayın.
kendi adi makaralarınızı şerefsizlik yapmadan da sürdürebilirsiniz.
Cinsel hayatı değil ama kimlerle evlenebileceği kimlerle nikah kıyabileceği açık açık yazar. Ama namaz ve oruç ile ilgili bilgiler sadece isimle geçer ve kaç gün olacağı, günde kaç sefer olacağı ile ilgili hiç bir bilgi yoktur.
bugün epey dini başlık ve entry görüyorum, hayır olsun.
Sorgulamak dinsiz kitapsız kafirlere düşmez.
Üslup biraz kaba olmuş ancak malesef doğru bir çıkarım. Hz. Muhammet'ten daha fazla Yusuf As. ile Züleyha arasında geçen yine kökeninde cinsellik olan hadiselere sayfalarca yer verilmiş.

Oysa namaz gerçekten günde 5 kez kusursuz yapılması gereken bir ibadet olsa bu açıkça yazardı.

Zira abdest dahil namazın tarif edilmesi toplam yarım sayfa tutmaz. Bu şekilde dini vecibelerini yerine getirmek isteyen insanlar birlik içinde hareket ederdi.

Her mezhep farklı şekilde ve farklı sayıda rekat ile namaz kılıyor.

Yazar arkadaş zaten dinsiz, kızmayın.
Burada kimsenin muhammed'e hakaret ettiği falan yok. insanlar kur'an da yazan şeyleri söylüyor. Sizler iman ettiğiniz kitabı ömrünüzde bir kere bile okumadığınız için insanları hakaret etti sanıyorsunuz. Çünkü içinde yazan şeyleri bilmiyorsunuz ve dinimize iftira atılıyor sanıyorsunuz.

Yemin ediyorum islami kaynaklarda anlatılan muhammed'i, direkt buraya yazsak mahkemelerde uğraşırız. Muhammed'in Öyle bir yaşam tarzı var.

He bir de. Bizler, sizin dininize küfür etmiyorken, sizin inandığınız allah bizlere sürekli küfür ediyor. Koskoca evreni yaratan allah işi gücü bırakmış inanmayan insanlara sürekli küfür ediyor.

Sizler islam dinini sevimli bir dinmiş gibi göstermeye devam edin, bizler de bu dinin doğru bir din olmadığını anlatmaya devam edeceğiz.

Bırakın da insanlar kimin doğru söylediğine karar versin. Herkesin kendine yetecek kadar aklı var..
Ayşe:
"Görüyorum ki, senin(Muhammed) Allah'ın yalnız senin şeyinin keyfi için koşturuyor." [Buhari,Tefsir,7;Tecrid,Hadis,1721;Müslim,Rıda, 49,50,Hadis,1464;Ibni Mace,Nikah,57,Hadis,200;Ahmet Ibn-i Hanbel,6/134,158,261]
kısmen doğru tespit.