bazı zatlar gaflete düşerek toptan tüm muhafazakarları aynı çatı altında kendi zihnindeki kirli çerçeveye sokmaya çalışmış. bu bile ne kadar dar perspektiften bakıldığını gösteriyor. kopmuş zaten ülke insanlarından kafasında oluşturduğu genellemelerle. yallah yunanistan'a o zaman ne diyelim.
tüm genellemeler gibi yanlıştır.

bu dediğin adam dünyanın bilmem neresinde doğmuş bir adam da olabilirdi ama yine aynı bok olacaktı maalesef

bu yatkınlık, kendi sınırlarını zorlama, kişilik meselesi.

çok kişisel bir olay.
Doğru bilgi.

Hamile bir kız arkadaşım var. Cinsiyetini söylemiyor. Peki neden? Nazar değer, düşermiş. E yuh bu ne demek doğrudan biliyor musunuz? "Sen kötü gözlü bir insansın. Bana zarar verebilirsin." E yuh insan şöyle oluyor ister istemez, "al çocuğunu başına çal." iyi niyetimi gırtlağıma sokup bırakıyor resmen.

Düşünce, sanat üretemezler demekte çok acımasızca. 1000'li yıllardaki arap bilginler tıpta, matematikte çok güzel ürünler vermişler, ki üniversitedeki hocalarımız o kitapların latince olarak avrupa'daki üniversitelerde okutulduğunu söylemişti.

Barışçıl ve samimi bir insan kültürü ortaya çıkartamayacakları da bir gerçek şimdi kabul edelim.
Olmuyor başkan.
Bizden adam olmaz.
Kılık kıyafetten devrim yapıyoruz.
Nihat Hatipoğlu na tapan adamlar iktidara geliyor.
Sonra da bunu kendi devrimimizin meyvesi olarak "takdim" ediyoruz.
Hadi oradan.
Adamlar hiçbir şey üretmeden iktidara geldiler.
Bir de uretselerdi o zaman dünyayı ele geçirirlerDi.
Bunlarda bir gelecek görmüyorum ama sizde de görmüyorum küçük ozdiller.
Yeni düşüncelerin önünü açın.
Düşün milletin yakasından.
Kemalizm ve AKP zihniyeti bir şey üretemez.