bugün

istediğin anıları unutma şeyisi. Sil sıfırla ohh tertemiz bir zihin.
Araya kaçmayan boxer.
icat edicek olsaydım mucit olurdum şu an zaten.
Kuzenimle 10 12 yaşlarındayken tabak icat etmeye karar vermiştik. Entry ı görünce hatırladım o zamandan belliymiş mucit olamayacağımız ya biz yine de denedik
bitmeyen telefon pili.
Çomar savar.
Zekayı arttıran limitless ya da lucy filmindeki ilaçtan.
Görünmez adam olup siyonist ve emperyalist baronları gebertirdim tek tek. Zaten Her hafta temizlik şart.
yürüyen uçak.
memegram.
yalnızlar için iyi geceler mesajı.
icat edebilsem ışınlanma ve görünmezlik.
hiçbir şey icat etmezdim.ne gerek var doğ avlan sex yap çocuk olsun ve öl hayat kısa ama zevkli bir şey icat edersem onunla yetinmem insanoğlu nankör.
Aşk acısını unutturacak hap icat eder klinik açardım.
recep tayyip Erdoğan'a laf yetiştirebilecek bir yapay zeka icat ederdim kesinlikle! biraz zor gibi!
gece yatarken kurduğumuz hayalleri gerçekleştirebilen bir makine icat edebilirdim.

farkındayım çok salladım ne biliyim telefon falan anlamam ben olsa olsa çatal kaşık icat edebilirdim.
Yerçekimini net açıklayacak denklemle yapbozun son parçasını tamamlardım.daha sonra yerçekimi ile elektrik üretimi. Enerji tedarik etmek her zaman gelişimin en önemli aşamasıdır.
Ironman deki jarvis var ya onun gibi bir sey galiba. Birde ışınlanma ve bilgileri insan beynine pc ye aktarir gibi aktarma yapabilen bir sey.
ışınlanma kafi.
Cisimlenme.
Yüriyen uçag.
Aşk iksiri...
cahilsavar.
şaşı insanlar için, dışarıdan bakan ibnelere herşeyi normal gösteren gözlük...
herkese renkli günler
mucit bir şey icad etmeden olmaz. bir şey icad edene mucit denir.

sonra soruna geleyim.

eeeee yuruyen uçah.