parmaklardan kıvılcım çıkma durumuna varacak olay.
artık herşeyin değerini kaybettiğini gösteren olaydır.
:@ ların ve :( ların havada uçuşacağı kavgadır.
söylenecek pardon yazılacak her bir şeyin tokat etkisi yaratacağı kavgadır. zira normal bir kavga da ses tonu şuydu buydu derken toparlama imkanı vardır ama msnde göz kırpmalarla en çok cıvıklaşılır başka da bir şey olmaz.
Nerden geldiği neden geldiği bilinmeyen bir özgüven sağlar msn eril kişiye bu sebeptendir ki aklına ne gelirse söyler, rahattır.
Dişi kişisi deli olmaktadır, gergindir. iki alternatifi vardır dişi kişinin; ya söyleyecek söz bulamaz susar ve tırnaklarıyla karnını doyurur ya da açar ağzını yumar gözünü.
eril kişisi alttan alırsa iki laf işitir konu herneyse kapanır, şayet almazsa ayrılmalıdırlar; zira ayrılırlar.
teknolojide sınırdır.yüzyüze yapılması gereken her haltı bir ekran klavye ile ypmak.
her gün yapılan bir eylemdir.
msn'deki kavgada hıncını alamamaktan dolayı, konuşma telefona taşınıp orada tatlıya bağlanacağından, telefonla kesintiye uğrayan msn'de abuk bir konuşmanın belirmesine neden olan eylem.

şöyle ki;

- sen o yellozla mı konuştun yoksa?
- aşkım, yemin ederim konuşmadım.
- ben anlamam. sana mesaj atmıştır o.
- bir yıldır selam bile vermedim.
- defol!
- arıyorum seni şimdi.
- aç şu telefonu.
- aç dedim.
- aç diyorum sana.
- aşkım, yemekten sonra konuşuruz yine. öpüyorum bitanem.
- ben de öpüyorum, biricik aşkım benim. seni çok seviyorum aşkım.
Diyecek birşey bulamayıp kelimeler kiyafetsiz kaldığı durumdur.
titreşimlerin havada uçacağı, onay almak için arkadaşların sohbet penceresine davet edileceği kavga.

- aslı ya ''ben ondan sıkıldım serkan ı seviyorum artık'' demişsin. (12.15)
+ demedim öyle bir şey. (12.15)
- lan yalan söyleme kendi ağzıyla dedi kız. yemin ettirdim. (12.15)
- (can titreşim gönderdi) (12.16)
- (can titreşim gönderdi) (12.19)
+ ya yalan söylüyo söylemedim öyle bir şey. (12.20)
- alıyorum konuşmaya. (12.20)
+ hayır almaa.. alma bak..!! cannnnn... karıştırma kimseyi yhaaa offf.. (12.20)
+ (ayça titreşim gönderdi) (12.20)
+ (bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz) (12.20)
% (aslı konuşmaya katıldı) (12.21)
- aslı söyle dedi mi demedi mi? (12.21)
% yhaa beni karıştırmayın arkadaşlar. (12.21)
- ya söylermisin lütfen. (12.22)
% (aslı konuşmadan ayrıldı) (12.22)
facebook da boşanma ile son bulan olay.
kesinlikle smiley kullanılmaması gereken kavgalardır.
ön tekerlerden biri yoldan çıkmıştır uçurum yönünde ,o an itibariyle direksiyonu çevirmenin ehemmiyeti yoktur,ilk yapılacak iş kontağı kapatmak olacaktır..sonrasında tevekkeli olup beklemek gerekmektedirr,düzeltmekten kaçınmak daha uygun olanıdır..
(bkz: sevgiliyle kavga ederken söylenen en ilginç laflar)
ya birde kavga edilen sevgili aynı mahallede değil aynı şehirde değilde çok uzakta ise... o zaman tam bir felakettir. yüzyüze konuşamazsın msn ile kavga büyür büyür büyür.
(bkz: titreşim göndermek)
ne jest ne mimik hiç bir şeye kimseyi inandıramazsınız msn den .. bu yüzden klavyedeki tuşları göçertmektense sorunu yüzyüze konuşarak halletmek daha mantıklıdır..

(bkz: msn de neden yazmıyorsun diyen sevgili) * *
(bkz: kamerayı suratına kapatmak)
msnde başlayan aşkın msnde bitmesi gibi de olabilir.
yazışırken çaktırmadan koyulan lafların yanında sevgili kişisinin sürekli ' :( :S ' bu gibi ifadeleri kullanması tartışma akabinde klavyeyi kırmaya kadar gider.