bugün

yok abi, şu bizim kemçük ağızlı(ekmek banarım o ağza) hakim makim olsun kazansın şu sınavı da, ilk işim bu 50 karakter başlık kısıtlamasını yargıya taşımak vallaha. nedir olm bu çile ya? 2 tel sakalımız var onu bile beyazlatmak üzereyim amınım, başlığı oradan buradan kırpacam diye sabri sarıoğlu berberine döndüm lan. 5 liraya kırpayim diye de düşünmüyor değilim. heheh, yine çakma edebiyatçı tavrıyla sonlandırdım cümleyi.

herkesin msn listesinde vardır o adam. yıllarca aynı nicki hatta aynı iletiyi kullanır. windows live messenger'ın gelmesiyle yine yıllar yılı aynı fotoğrafı da kullanmaya yüz tutmuştur bu adam. hatta benim tanıdığım bir insan var displayinde at var lan adamım 4 yıldır. geçen gün ssini alıp ata kaş göz çizdim espri olsun, az bi renk gelsin msn penceresine diye yolladım onu kullanıyor. bazen yakalamıyor değilim-bak yine- kaçamak kaçamak şemsiye fotoğrafı koymuyor da değil-ehehe- ibiş.

öyle bir göt kalkıklığıyla kendi sitemizi açınca ki yıllar yılı yapım aşamasında-hala beta sürümündedir, objebi.com diye değiştirdiydim nickimi. sonra çok reklam olmasın elaleme şeyolmayak diye de tekrardan mcç olarak noktayı koydum. yaklaşık 6 yıldır da 3 nokta var bende garip bi sembol onu kullanır dururum. mcç artı sembol şeklinde bir nick düşünün, uzunca zamandır. düşündünüz mü? şimdi bir de, "erolcan" düşünün.

sahiden erolcan, yıllar yılı erolcan. erolcan benim ilkokul arkadaşım zamanında okul asmayla başlayıp, kova yapmayla son bulan bir ergenlik döneminin yandaşıdır. o zaman daha yeni yeni windows messenger var meydanda, böyle live falan yok, fotoğraf yok bi şey yok o zamandan beri msni var bunun. o zamandan beri erolcan çocuğun nicki, e adı da erolcan tabi. niyeyse erolcan dedirtiyor üstelik erol falan da diyemiyok. üniversiteyi bitirmek üzre olan erolcan vatandaşımızdan şu sebeple bahsediyorum size, artık nicki erol can. üstüne üstlük e'si ve c'si de büyük. sanıyorum caps lock yahut shift karışmış işin içine. erolcan pardon erol can kendini geliştiriyor, büyükşehir çalışmaya devam ediyor.

öyle yani bu mutluluğu bu güzel kafayla sizinle paylaşmak istedim. meme sen gerçekten güzel bir organsın. başlık da "msn adını yıllarca değişmeyip yıllar sonra koyulan boşluk" olacaktı, kısfmet değilmiş. hakim olsun çocuk, sürüm sürüm olm.. ciddiyim ben.

mcç : yıllar yılı nick değiştirmişsin. çok yaratıcı olmuş bu eröl. diğer nickinden oldukca farklı, fantastik, seksi ve akıcı. cinsiyetim el verseydi ıslanabilirdim bile. yine de keşke o boşluğu bırakmasaydın, taş olaydı da elin o el space'e varmayaydı erol. varmayaydı.. tüm samimiyeti, içtenliği yok etmiş sanki. bir çocukluk arkadaşımla değil adeta babamla konuşuyor gibiyim eröl...

erol can : ne nicki kanka?

mcç : am yarması bu kadar uzun yazdık cevabın bu mu yani? anlamasan bile süsle püsle uzun bi şey yaz.

erol can : olm ne nicki lan?

mcç : nickini değişmişim erol can olmuş erolcan'ken. e ile c'si de büyük.

erol can : he öyle mi lan? yeni msn yükledim ondandır o.

mcç : (erol can... yazıyor...) tamam lan uzatma işte..
--
bitirmiyor değilim. ehih..