bugün

seçtikleri bir kişinin, msn inde kayıtlı olan kişilerden kontör sızdırmak isteyen ibnelerin yapmış oldukları iştir. yeni adres açarsın eskisini iptal edersin, kayıtlı kimselere ulaşmaya çalışırsın da, kontor tuzağına düşenlere ne diyeceksin, nasıl açıklama yapacaksın, işin kötü tarafı.
hemen hemen herkesin aman şimdi sıçtım, gitti adres, arkadaşlar tepkisiyle yaklaştığı, dünyanın sonu olmayan olay. şöyle ki; başka bir adresinizle hotmail yardım servislerine zor da olsa ulaşarak, ingilizce msn adresim hacklendi diye başvuruda bulunabiliyorsunuz. mail attığınız adresi yazışma adresi olarak kabulediyorlar ve tekrar size, en son nereye mail atmıştınız, kimden mail almıştınız, msn listenizdeki arkadaşlarınızın nickleri ve msn adresleri, ip numaranız, başka yerlerden msne bağlanıyormusunuz, hangi ülke posta kodu vb gibi didik didik sorularla geri dönüyorlar. en fazla 3 mail alışverişinden sonra şifrenizi gönderip hesabınızı geri veriyorlar, bilginize.
-ayyy berksancan beni msn'im açılmıyo.. 803952... hatası diyo bi bakasana!?
*Bebeğim şifreni bi daha gir..
-haa.. Tamam girdim.. Ay gene aynısı yaa.
*Bebeğim bi daha dene yavaş yaz, tane tane.
-Olmadı ya.
*Aşkım acaba başka bilen var mıydı?
-aaaa msn'im çalınmış.

gibi diyaloglar barındıran eylem.
hatırlatma sorusu ve posta koduyla gayet kolayca yapılabilen eylemdir. insanlar bu sorulara sedace kendilerinin bilecekleri cevaplar vermelidirler ki msn adresleri hacklenmesin.