bugün

gereçkleşmesi mümkün olan dilektir.

lakin bu olay gerçekleşir ise trt'nin taksim'de yapacağı olası kutlmaya mor ve ötesi'nin katılmaması gerekiyor. bu grup değil mi ki emekten yana olduğunu dillendiren. bu durumda emekçiye açık olmayan bir meydanda yapılacak kutlamaya da katılmamaları gerekir diye düşünüyorum.

edit:görünen o ki gerçekleşmeyecek olan dilek.durum böyle olunca naçizane polemik konum gerçekleşme imkanı bulamadı.

(bkz: oylar komşuya)
sahnede soytarılık yapmadıkları ve sadece şarkı söyledikleri için gerçeklesmesi mümkün olmayan tahmin.
sertab'dan sonra ikinci kez, kazanabiliriz lan dememe müteakip gerçekleşme ihtimali bulunan önerme. heyecanla bekliyoruz.
bana da pek mümkün görünmeyen olay. çok da etklenmedi gibime geldi salon. umarım yanılırım. ama zaten diğer şarkılar da pek ahım şahım değildi. hayırlısı bakalım.

edit: hayır kötü oyluyosun da kazandı sanki! başından beri girmesinler dedik zaten!
(bkz: avrupa deli rdi)
(bkz: deli rttik)
(bkz: 25 mayıs haber başlıkları)

diğer ülkeleri görünce hak edenin kazanması söylemiyle eşdeğerdir durumdur.
beklenen olaydır.

fakat ola ki kaybedecek olsa bile çoktan kazanmıştır bizim için.
Bu saatten sonra kadar önemli olmayan gelişmedir. sonuçta grup medyaya verdikleri beyanatlarda yarışma ortamının, tanıtım konserleri boyunca kırdıkları önyargıların, tanıdıkları insanların daha önemli olduğunu söylemiştir. Cidden doğrudur. Bu gün geçen yıl yarışmayı kazanan şarkıyı kim hatırlıyor?
bence olabilirtesi vardır. sonuçta rock da avrupada çok sevilen bir olgu.

mor ve ötesinin performansı zaten muhteşemdi.
olması imkansız değildir. diğer grupların yanında müzikal anlamda cok daha iyidir. her ne kadar çok iyi bir sahne performansı olmasa bile yarışmayı kazandırabilecek bir sarkı seçilmiş oludğu ortadadır.
gelecek sene türkiyeye çok şey kazandıracak olgudur, e artık tüm rock grupları teker teker çıkarırlar, bundan sonra...
(bkz: rock forever)
eğer bacak, meme ve gay ilişkilere oy verilecekse, imkansız durum.
harun ile batarist öpüşseydi, uzun saçlı gitarist de kıçını dönüp hafif sallasaydı daha bir olma olasılığı olacaktı sanki. elalem gay olmuş, kızlar da seksi. müziğe önem verilmiyor kardeşim. tamam, ukraynalı yengemizi biz de sevdik ama o da gereğinden fazla güzel diye yani.
diğer gaylere oylar gidecek sanırım.
maalesef gerçekleşmesi imkansız olan.
örövizyonun ne halt olduğunu bilmiyoruz sanki.
her sene hep beraber gaza gelip duruyoruz.
yine de şahlanıyor aman..

var ya şu entryi editlemeyi çok istiyorum. göt oldum diye. yine de şahlanıyoryoryor..
(bkz: ronaldinho nun fenerbahce ye transferi)
Klasik mor ve ötesi şarkılarından birinin eurovision yada herhangi bir yarışma da bir başarı elde etmesine şaşıracağım bir başarıdır. Hele hele yarışma adanın içinde vision gibi bir kelime geçiyorsa ümidimi tüketecek bir parça olacağıda açıktır. Elemanlar sahneye çıkar, ruhsuz ruhsuz şarkılarını söyler, bir iki iğrenç espri yapar( ki konser değil onu da yapamaz)ve sahneden iner. seyirciye görüntü anlamında birşey veremeyeceği için oyların bize akmasını beklemek züğürt tesellisi olur. He bu adamlar o vakite kadar güzel bir klip hazırlar, dans eder, sahnede de güzel güzel oynarlar ise neden gelmesin bu başarı?
(bkz: önemli olan katılmaktı)
bu yaptıkları şarkıyla rüyalarında bile gerçekleştiremeyecekleri şey. bir kere dinleme teşebbüsünde bulundum akabinde hemen kapattım.
o değil de asıl bu adamları eurovision için seçenlere kabahat yüklemek lazım..
harun değil karun bile çıksaydı olmazdı böyle bir durum. olmadıda.
(bkz: götüne baka baka evine dönmek)
eğer böyle bir durum gerçekleşmiş olsa idi örovizyon un gerçekten tarafsız, hilesiz, siyasetsiz bir yarışma olduğuna inanırdık. o şarkı 7. olacak bir şarkı değildi.