bugün

evet efendim...

yav hiç anlamıyorum bir insan nasıl bu kadar laikleşebilir nasıl bu kadar vurdumduymaz ve körükörüne bağnaz olabilir? bu cumhuriyet yanlılarının gözleri kör mü?
türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine taşımış olup kah uyumadan kah yemek yemeden, kah çoluğunu çocuğunu görmeden yani herhangi bir aile ortamı olmadan ve sosyal yaşamı olmadan sırf ülkesi için yaşayan ulu önder sayın başbakanın liderliğinde ülkemizi müthiş seviyelere getirmiş olan adalet ve kalkınma partisini montaj, efendime söyleyeyim sahtekar kayıtlarıyla internet denilen üçbeş zibidinin takıldığı ve ancak karı kız düşürülebilecek tarzdaki ortamlarda paylaşan kişilerden medet umarak ak parti hükümetinin düşeceğini sanmak acizliğine düşmektir. biliyorsunuz ak parti'yi genelde laik oğlanlar sevmez böyle karıları gezmeye gitsin avm de koştursun topuklu ayakkabıyla kalçaları sergilenen çok var biliyorum ben. şimdi bile sokakta perdenin ardından bakıyom hava buz gibi karılar geziyo başları açık tayt giymişler bunlar hangi partiye oy veriyor sizce?

yahu siz kimsiniz de koskoca başbakanın sesini taklit edip piyes yapıyorsunuz a.ına koyiyim? allah hepinizin belasını g.tünden verir benden söylemesi hee iş allah'a kalmadan bu ülkenin kolluk kuvvetleri de işi bitirebilir. herkes aklını başına devşirsin biraz kendinize gelin a.ına koyiyim.

koskoca metrobüsü yapmış adam, bolu dağını delmiş hırsızlık mı yapacak oğluyla? salak mısınız böyle şeylere inanacak kadar sahi?

şimdi birde çıkmışlar aşağılık bir şekilde ulusal güvenliği tehdit eden şeyler paylaşıyorlar. bu vatan hainliği değil de nedir yahu?
inanmayacak karar mal! olmak... Vatan haini olmak. Terörist olmak yuh be size!
laikleşmenin kötü bir şey olduğunu sanan bir mal ile karşı karşıyasınız yazarlar.
entry ye göre kendi dış işleri bakanıda hain adam tapeleri kabul etmiş.

http://www.radikal.com.tr...bu_savas_ilanidir-1183567
(bkz: rte nin 27 mart 2014 ses kaydını doğrulaması)

montaj olmadığı kabul edildikten sonra bok yiyecek kişinin yaftalaması.
kayıtlar montaj değilse ne olacak? bunu da düşünmek gerekir. hemen montaj diyip işin içinden sıyrılmak da moda oldu. ya gerçekse ne olacak, onu da düşün. sığır gibi güdülme, aklını kullan.
inanmayacak kadar aptal olmaktan iyi bir durumdur.
yalnız bazı kayıtlara montaj diyen başbakan, montaj olmayan kayıtları kabul ediyorsa dürüstlüğünü kanıtlıyordur.
(bkz: ses kayıtlarına montaj diyecek kadar beyinsiz olmak)
sözlüğe çit mi çeksek?

bütün orospular buraya yavruluyor...
bunun birde inanmak kadar aptal olma versiyonu mevcuttur.
başbakanı az bişey tanıyan insanların zaten inanmakta tereddüt etmediği eylemi hainlik sayan varsayım.
meşhur şekerpare filmini herkes bilir.
komiser ziveri de.
komiser bir gün kerhaneye gider ama tanınmamak için yahudi kılığında
kapıda da kendi yardımcısı bunu yakalar içeri sokmaz.
ziver der ki ben senin komiserini tanıyorum arkadaşım kendisi.
bu sefer karşısındaki der ki anlat o zaman nasıl biri bizim komser?
ziver başlar senin komserin .... ..... ..... ......
komiserin yardımcısı tamam girebilirsin tanıyor ziveri..
değil mi dostlar.
duyduğu şeye inanmayacak kadar mal olmak. mal olmayı da geçtim vicdansızlık bu ya. hiç mi sızlamıyor vicdanın akp ye oy verirken? ne dolaplar çeviriyorlar senin paranla..
(bkz: ses kayıtlarına montaj diyebilecek kadar mal olmak)
Bi o ses kaydındaki cümleleri kuracak kadar hain olmak değildir.
Ses kaydını dinlemeden, MGK neden olağanüstü toplanıyor demeden, Hariciye bakanı olan zatın çevre ülkelerle sıfır sorun modundan sonra ortaya çıkan ses kaydı sonrasında ne diyeceğini bilemeyerek ulusal güvenlik diyerek bağırıp çağırdığı gerçeğini görmezden gelen, biat kültürüne sahip (ki bu kısmı önemli. Eskiden 17 Aralık'tan önce yarısı F.G.'ne biat modundaydı, yarısı B.B'na... Fakat yol aynı yol olunca sorun yoktu....
Şimdi paylaşılamayan güç nedeniyle Ortaklık bitip de kılıçlar kuşanılınca senin biat ettiğin sana, benimkisi de bana haline geldiler.
işin en acı tarafı ise, ses kayıtlarının içeriği ulusal güvenlik, milli güvenlik gümbürtüleri arasında güme götürülmek istenmektedir. Evet durum vahim. Ulusal ve milli güvenlik açısından düşündüğünüzde gerçekten vatanı korumak, kollamak, yüceltmek, geliştirmek adına şeyler konuşulmuş olabilirdi. Ve bunların bu şekilde deşifre edildiğini düşünürsek fena olurdu. Ancak ses kayıtlarının içeriği fena... Suriye'ye geçecek 4 ajan aracılığıyla ülkeme yollanacak füzeler vasıtasıyla savaş çıkartmaktan bahsediliyor. Kendi ayağımıza sıkmak. Kendimize savaş açmak... insanın tüylerini diken diken ediyor... Allah sonumuzu hayır eylesin.
Gördük montajı. http://www.youtube.com/wa...?v=QLWqTKVZEGA&sns=tw