bugün

istanbul beyoğlu'nda dijital tabelaya sahip bir wc'dir. taksim meydanından istiklale girdiğiniz gibi elli metre ilerde SOLdadır. *

fiyatı 1 ytl'dir ama içerisinde, tuvalet kağıdı, alafranga klozet, otomatik kağıt veren zımbırtı, çıktıktan sonra, ellerinizi yıkamak için köpük sabun, geniş iç mekan kısaca her halt vardır.

bir de türk zihniyeti de bulunmaktadır tuvalette. şöyleki, kapıdan girerken turnike vardır, ama turnike işlevsizdir, kullanılmamaktadır. klozette oturmak için, tek kullanımlık "klozet kapağı örtüsü" vardır. ancak * Kolu çektiğinzde normalde değişmesi gereken şey, değişmez. Mekanın tek kusuru bu, onu da tuvalet kağıdı tamponuyla aştığınızda her şey güllük gülistanlıktır. *
pisuarların üstünde lcd ekrandan fashion tv yayını yapılan wc.
(bkz: city s nisantasi)
valla ben bu kadar modernini görmedim. inanmazsanız gidin bakın.bana çok fazla modern geldi bildiğim klozeti tercih ettim.
z.çılan b.ka göre aldığınız verdiğiniz kaloriyi sayabilen full otomatik fırçalama ve tazlikli su ile yıkama özelliğine sahip olan yada daha doğru bir tabirle öyle bir tuvalet olmayan bir vece.. olursa fikir benden alırım paramı!..*
beşiktaş sinanapasa carsisinda postanenin orda bulunan keneflerin sarayinin hakettiği tanımlama.