bugün

kesinlikle eski çağlara göre oldukça kolay ve basit bir şeydir. modernizmin getirdiği mallaşma sürecindeki kalas beyinleri çok iyi otlayacak yeni yöntemler rahatlıkla bulunabilir. hem artık düşünce ve fikir özgürlüğünün bu denli dikkate alındığı başka bir dönem bulmak oldukça zor olabilir.

edit:ulan bin küsür yıl önce elin arabı başarmış, ben niye başaramayayım ?
(bkz: tutmayın kücük enisteyi)
ben dunyanin yaratilma amaciyim ahali tum kadinlarinizi bana emanet edin.
-hadi ordan lan deli.
bilgisayarina tanri virus yollayip cokertecek bak gor
(bkz: ulan 4300 tane var bir tane de ben kurayım deyip isyan eden kişi)
(bkz: isyan)
(bkz: tevriye)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
rasyonel(!) düşünen insanların yapabileceği eylem.

(bkz: bir din olarak ateizm)
(bkz: tanrı istemezse yaprak düşmezmiş)
(bkz: saat kurmak)
(bkz: masa kurmak)
(bkz: hayal kurmak)
(bkz: fetoizm)
hali hazırda hak din varken abesle iştigaldir.
gelecekte yapmayı düşündüğüm şey. kuracağım dinin genel ilkeleri şu şekilde olacak:

- tanrı vardır ve bu evrenin varlık nedenidir. bu evrenin yasalarının ve canlıların varolmasının nedenidir.
- insan olarak sen yetersiz algın ile tanrının algısını anlayamazsın. bu nedenle hiç kimse tanrı adına konuşamaz.
- inandıklarımızın hiçbiri mutlak değildir. bilimin gelişimi ile inancımızın değişimi doğaldır.
- bu evrendeki asıl amacımız evreni keşfederek tanrının algısına yaklaşmaya ve tanrıya ulaşmaya çalışmaktır.
- ikinci amacımız ise insanlığı birleştirecek bir ahlak sistemi kurmaktır.
- üçüncü amacımız ise ölümsüzlüğü ve zaman makinesini icat edip geçmişteki bütün insanları diriltmektir.

tamam üçüncüsü şaka ama (bkz: neden olmasin) *
orijinal cd ile kurulması gerekir. malum korsan cd suçtur. sonra kurduğunuz sahte din ile birlikte, hapishaneyi boylarsınız.