bugün

en geç 5. geçişte durdurulacağınız garanti olan durum.
FBi inin önünden geçse en geç 3 olur bence dimi hocam ?
korsanı var, uberi var ne yapacaklar aq.
Mite gerek yok ben Amerikan konsolosluğunun orada denedim yavaş bir hızla siyah bir araç ile kapıdaki adam tarafından fotoğrafım çekildi Yunus ekipleri durdurmaya geldi gbt sorgulaması sonrası özgürlük.
Bence ölmeden bi şekilde deneyin pişman olmazsınız.
Sadece durdurmakla kalmazlar emin olun. Fakat kısa bir araştırma yapıp bizim gibi işlerine yaramayacak adamları azarlayıp hemen postalarlar.
serencebey mit binasının dibinde torpil patlatmak gibi değildir. geyik bir yana, kesinlikle durdurulacağınız durumdur.

daha sakatı yenimahalle tesislerine girerken iç ışıkları açmayıp arabadan inmeye kalkmaktır.
Mit’in Koca darbeden haberi yoktu.
Sizle mi ilgilenecekler?

(bkz: darbe girişimini eniştemden öğrendim)
Anlamsız ve saçma bir eylemdir sonucuda az çok tahmin ediyorsundur. Koskoca mit gelip senle uğraşmaz telsizle bildirir trafik ekiplerine, durdururlar kimlik gbt sorgusu yapıp neden diye sorarlar. işin gücün varsa gerekliyse geçmen birşey demezler. Ütopik birşey olmaz arabanı uçuracak değiller ya.
Kaldı ki mit'in amacını, görevini bilmiyorsunuz full aksiyondan mı ibaret sanılıyor mit? istihbarat, analiz, sentez, çözüm, bilgi edinme işleri yaparlar gerekli görülürse aksiyon (ki onlada kendileri uğraşmaz profesyonel asker ve polis ekipleri ilgilenir) yoksa senin şahinle yanlaman veya arabanla saat başı geçip durman s*klerinde bile olmaz. Kimsin ki sen.