bugün

şu ilk insan seviyesinde yapılmış işleri bari paylaşırken utanın. siyasal islamcısınız diye kimse size bu kadar kapasitesiz olma hakkını vermiyor. gram gelişmez mi insan yüzyıllardır? bu arada tdk karikatür kelimesini böyle açıklamış, tek kelimesi uymuyor bunların yaptıklarına. işiniz gücünüz trollük.

a. 1. insan ve toplumla ilgili her tür olayı konu alarak abartılı bir biçimde veren, düşündürücü ve güldürücü resim.
Yine "çöp"lüğünü yapmış.
Şu sartlarda bile siyaset güduyorlar. Yaziklar olsun.
Oturma organına oturma organı diyen karikatürdür.
(bkz: götüm güldü ben de gülmüş sayıldım)
Lan oğlum bari karakterleri farklı çizin yav.
abi tamam siyasisiniz, komik değilsiniz, irite edicisiniz.

bari çizimlere biraz özen gösterin yav.
Görenin tabipler Birliği yönetiminin doktorların oyuyla değil, vesayet ataması ile seçildiğini, sağlık bakanlığının ise o birliğe üye olan ve oy veren doktorlarla değil, kabzımallarla hizmet verdiğini sanacağı sözde karikatürdür

Ey ebleh yandaşlar, bilmiyorsanız söyleyeyim, yönetim barolar birliğinde de, tabipler Birliğinde de, mimarlar odasında da, mühendis odalarında da seçimle başa gelir.

Tabi neden bizim kafamızda birileri seçilmiyor diye dert ediyorsunuz. Çünkü eblehsiniz, cahilsiniz, ayaktakımısınız, avukat, doktor, mühendis olmayı başaranlar arasında sizin gibilerin sayısı az doğal olarak.

Onların oyları da milli iradedir, saygı duyun hülen...
Tabipler birliğinin işini aşı bulmak zanneden dallamalar tarafından çizilmiştir. Mizahçılarınız bile cahil.
Bunlar doktorlarımıza laf eder ama badeletmekle şifa bulamayınca boklu badeli götlerini doktorlarımıza teslim eder.
güldüm, çok güldüm, yarıldım.

adam mizahla misvakı aynı cümlede kullanmış ya la.
Misvak ın karikatür anlayışını sevmem.katikatür de sayılmazlar . Ama aynı sığlıkta on yıllardır bir sakallı bir çarşaflı çizip espri yaptığını zanneden iğrenç zihniyet çok üzülmüş. Buna sevindim ama..
O Zaman hastalandiginizda doktora gitmeyin, deve sidigi için.
Yobazların laf salatasıyla haklı çıkarmaya çalıştığı sözde karikatürdür.

Ne ki sözlükler demokratik değilmiş! Len işte istediğini yazıyorsun daha nasıl demokratik olacak?

Tabi bunun derdi başka.. Demeye getiriyor ki aynen tabipler Birliği, mimarlar odası gibi kurumlarda olduğu gibi sözlüklerde de azınlıkta kalıyoruz, o zaman demokratik olmuyor.

Len kafadarlarınızın kahir ekseriyetinin okuma yazma ile, memleketin hali ile ilgisi yoksa biz ne yapalım? Sözlüğe üye olurken kimseden parti kimlik kartı sormuyorlar. Keza doktor olacak kadar kafası çalışanlarınız çok da oy kullanmalarına mı engel olunuyor? Yoksa tabipler Birliği seçiminde tıpla alakası olmayanlar da mı oy kullanmalı? O zaman mı demokratik olacak?

Cahil cühela, boş beleş bir kitlesiniz de o yüzden azınlıkta kalıyorsunuz, hiç gocunmayın...

Bu arada, azgın azınlık derken, ISTANBUL'da 800.000 oy farkını unutmuş gibi bir haliniz var. Azalarak biteceksiniz vesselam..
Bu dergiyle ancak göt silinir, tuvalet kağıdından ucuz olduğuna eminim.
misvak “mizah” diyorlar...

Mizah görene aşkolsun...