bugün

(bkz: gözleri mazbata şeklinde kızgın surat)

ışıklı başkanımızın tatil yapmasına tepki koymuşlar, ben öyle anladım. ama bence olmamış, zira başkanımız mazbatayı alır almaz deyil bir kaç hafta sonra çıktı, tatile.

dolayısıylan, mazbata ile alekesi yok bu durumun. karikatür hükümsüz yane. hem, adam restorasyon yaptırıp yerini ayırtmış, ne yapsaydı başkan oldum deyip gitmese hakkı yanıp, paralar boşa mı gitseydi.

olmaz öyküyleen. evet.

(img:#1883097)
Ekrem geldi demokrasi geldi amk. Bu elemanın doları düşüreceği cahiliyesi de tahmin edilmeyecek kadar yayıldı.
Neyse ilk defa karikatüre benzemiş.

Normalde sadece kendinden olmayanları mizah adı altında aşağılayan bir çete olduklarını düşünürsek gelişme var.
Dogruyu söylemiş öyle iki esenler otogarini ziyaret edip yok beğenmedim demekle olmuyor.

Tatile veya alışveriş yap diye secilmedi.beceremeyecekse görevden ayrilmali.

Görevi işi bilenlere bırakmalı, istanbul çöp kokuyor.
Yaz geldi haliyle tatil yapmak hakkı değil mi? Bu adam mazbata alana kadar boş adamdı da aldı hemen tatile mi çıktı?
Sayın Erdoğan 1 yıl boyunca sürekli görev başında mı?
Sadece bu tatil hakkı imamoğluna mı ait?
Her belediye başkanı zaten yaz geldiğinde tatil yapmıyor mu?
Sinir oluyorum yemin ederim ne kadar seviyesizsiniz. Yok tatile çıktı yok rakı içti yok yürüdü yok nefes aldı. Size ne? Hizmetini de ediyor, tatilini de yapıyor size ne?
Robot mu bu adam? Yaşamasın mı? Çıldırmalık konu, bu kadar çocukca başka bir şey bilmiyorum. Yalanlar atılıyor, eleştirilecek en son şey ballı ballı halka aktarılıyor.
Çocuksunuz!
şimdi akıllarda iki soru:
1-)restorasyon nedir?
2-)restorasyon ne değildir?
ironi nedir?
Misvak mı. ha şu çöp.