bugün

misafirlikte çocuğun hiç beklenmedik bir anda annesinden para istemesidir.

aslında annesi bu çocuğa parasını vermiştir ama bu çocuk parasını hemen harcayıp bitirmiştir.misafirlikteki diğer çocuklar ise parasını misafirlikte harcamak için harcamamıştır.bu çocuklar bakkala giderler ve bilimum tüm gereksiz şeyleri alırlar ve parasız velete nispet yaparak yerler.parasız velet içinden intikam planları yapar.hemen annesinin yanına gider ve çok patavatsız bir ortamda annesinden para ister.anneside sinirlenip çocuğu azarlayak gönderir.çocukta kafasını öne eğerek masum bir şekilde yürür ve çocuk artık anlamıştır bir daha misafirliğe gitmeden önce parasını harcamayacaktır ve rezil olmayacaktır.burda annede kötü bir şey yapmış gibi durur ama anne çocuğuna bir ders vermiştir.
Genellikle annenin para vermesiyle sonuçlanır bu olay.
Anne vermezse misafirlerden birisi verir...
Eve gittiğinde ise sonuç daha acıdır.
annenin zaafından faydalanan çocuktur. misafirin yanında terslenmeyeceğini bilir gereğinden fazlasını istemeyi kendine görev edinir. (bkz: mini çakal).
+ennee para veer yalamalı dondurma alcamm
-daha sabah verdim ya yavrum çekil dibimden!
+ya ennee yaaa gitçem ben yaa (bkz: zırlama nidaları)
lanet olası çocuk parayı alana kadar bu böyle devam eder..
misafirin karşısında annesinin itiraz etme hakkı bulunmadığını kavrayacak kadar zeki çocuktur. ileride büyük başarılara imza atacak, hortumculuk kariyerini sonuna kadar götürecektir.
- anne paya
+ (çocuğun kolunu sıkarak) dur olum şimdi kalkıcaz zaten.
% aaaa ne kalkması ayol. daha yeni geldiniz.
- (dünyaları vermişcesine mutlu)
% hadi şükran ver çocuğa para. mutlu olsun.
+ ben sana evde sorucam. al.
işte yaratıcı çocuk budur efenim. avını en savunmasız anında yakalamayı bir borç bilir ve anında hücum eder.
eve gittiğinde yaş odunla dayak yiyecek olan çocuk.
Bir çocuğun annesinden para isteyebileceği en uygun andır. Anne diğer misafirlerden çekinerek çocuğuna para vermiyor izlenimi yaratmamak için istediği parayı verir.
kurnaz çocuktur.
(bkz: mini çakal)