bugün

insan olmayan ruh hastası, sapık, teşhirci diye adlandırdığımız varlıkların yapabildiği olaydır.

minibüste yorgun argın evime dönüyorum sözlük yer yok en arka sıraya oturdum başımı cama yasladım müzik dinliyorum. diğer tarafa bir insan evladı geldi oturdu. başta herşey normaldi sonra kolunda bi hareketlilik sezmeye başladım kafamı bir çevirdim ki ne göreyim. sonra acaba yanlış mı gördüm insanın günahını almıyım diye tekrar bakmam da cabası. şöföre ''incem beeen'' diye bağırıp kendimi dışarı atmam bir oldu sözlük. psikolojim çok bozuk. sonradan öğrendiğime göre ise cazgırlık yapıp bağırmak gerekliymiş. ama ben üstüme atlayıp tecavüz eder diye korktuğum için gıkımı çıkaramadan indim, kendimi çok aciz hissediyorum sözlük. kime sorsam bağırcaktın, üstüne çanta atıcaktın, şeyini kesicektin diye cevaplar alıyorum. napayım ben ha napayım?

not: entry i kötüleyenleri kesinlikle anlayabilmiş değilim. sanki günlük bi aktivite minibüste 31 çekmek ben abarttım hatta sapık falan demişim insancıklara.
"risk budur" önermesine örnek sunan kişidir.
-arkadan vermeyen var mı?
+sen ne diyorsun abi hiç vermiyorlar
-in lan aşşaa!
en arka cum shot kenarı yolcudur.
hic suphesiz ki musait bir yerde bosalacaktir.
(bkz: dayı heryerde)
çok riskli bir işe kalkışıp geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir.

-arkadan vermeyen var mı?
+az önce elinize verdim.
elalemin karısına kızına laf atsa daha mı iyi diyerek sonuna kadar arkasında durduğum insandır. 31 ini çekip kendini rahatlatarak vatana millete daha hayırlı bir insan olacaktır.
Dogal gereksinmelerini halka acik bi sekilde karsilayan, allahin bildigini kuldan saklayamam lafini cok yanlis anlamis insandir.
eşiyle de minibüste gerdeğe girecektir ya da girmiştir.
sarsılarak boşalacak olan insandır, net.

başka türlüsü olmaz zaten minibüss la bu..
orospu çocuğudur.
allah belanı versin.net
yalnızca türkiye'de karşılaşılabilecek durumdur.

bir arkadaşımın da metroda başına gelmiştir.
Arkadas eve kadar sabredememis.minibustede yok artik.