bugün

Giymeyi seviyordur lan bu kadar basit.
bu ne lan adamlara bak ya güzeller açsın orasını burasını yoksa salak oluyor. çirkinin ise hiç seçeneği yok ölsün öyle mi? iğrenç bir görüş, farkına varın.
ben vucudumu geliştirmeyi seviyorum, her ne kadar sadece kendim için yapıyorum diye kendimi kandırsamda sonuçta karşı taraf için çalıştığım da gerçek, mini giyende dişiliğini kullanıyor sonuçta.

karşı taraf dediğim eşim ulan eşim içiniz fesat, bende yalan yok aga.*
Erkeklere goz zinasi yaptirtmak. Erkeklerin hormonal dengesini bozmak.
zaten default mod olarak seks düşünen erkek için iğrenç bir şekilde yorumlanacak amaçtır. görüldüğü gibi teşhircilik, erkekler içindir diyeceklerdir. insan olansa sıcak havada kot pantolon yerine mini etek giymenin ne kadar rahat ve kullanışlı olduğunu anlayabilecektir/hiç olmadı düşünebilecektir ve böyle son derece basit bir durumda (yani bir insanın istediği kıyafeti giymesi durumu) aptalca amaçlar aramayacaklardır.
sadece hava sıcaktır.
göstermek olabilir. bacaklarını. evet.
sıcak havada bacaklarını serinletmektir.

ulan şuradan az biraz esse rüzgar orgazm oluyorum bırakın kızlar da giysin açık seçik. kime ne?
KAZAN DAiRELERiNDE YAPILAN ALT ÜST HAVALANDIRMA GiBi ORTAMIN HAVASINI TAZELEMEK VE RAHATLATMAKTIR.
kendisini erkeklere beğendirmekten daha çok, hemcinslerini kıskandırmaktır efendim. bu kadar basit. öyle özel bir amacı da yoktur hani. beğenilmek, arzulanmak hoşuna gidiyor ise de, bir kadının bacaklarını göstermesi sadece özgüven ve hemcins çatlakmaktan ibarettir. bana göre durum bu. ama yok, yeşili koruyacağım, pandaları kurtaracağım diye bir amaç edinen varsa onu bilmem.
70'lik muhafazakar araba tamircisi ihsan abimizin deyimiyle, motordur.
Tokmakci aramak.
Rahat olmak isteyen kızdır.
Kendini daha iyi hissetmektir.
Başkaları açısından değil de bu açıdan bakmalı.
Kendini daha kadınsı buluyordur. Hani erkeklerde takım elbise filan giyer ya arada. o şekilde.
belki de sadece giymek istediği için giymiştir her şeyin bir anlamı olmak zorunda mı?
yürürken ; ne bakıyosun şaşkın;-)
bacak bacak üstüne otururken; hıh, bu gördüğün daha neki?
rüzgar eserken ; ay süprizi kaçıcak
eğilirken ;gösteririm ama vermem
siyasi takılırken ; ben chp'ye veriyorum
demek istemiş olabilir diyorum..
Kızdan kıza değişir ben tarz olarak bazı Etekleri çok hoş buluyorum giyesim geliyo ama sırf bu orospu çocukları yüzünden giyemiyorum.
Bir amacı yoktur. Cahiller tarafından amacı var sanılır.
(bkz: özgür bir ülkede yaşadığını sanmak)
Beyler in dikkatini çekmektir baska ne olabilir ki. Yoksa neden vücudunu gösteriyor?
(bkz: önemli olan asıl amacı)
kendine yakistiriyordur. Begenilmek hadisesi bilinc disinda olabilen bir durum olsa da herkes kendi isine baksın. (bkz: sizin ananız bacınız yok mu)
Dikkat çekmektir. Evet.
ak parti düşmanlığı yapmaktır.
Kalın bacaklıysa dikkat çekmek , inceyse ve kısa boyluysa uzun eteğin yakışmadığından.
Bacakları güzeldir giyer size ne aq.