bugün

isteyenler giyebiliyor, ne için giydiğini de düşünür yani.
tercih meselesi.

Kız Arkadaşın birine,
niye mini etek giyiyorsun? Diye sormuşlardı.
Kızın Cevabı:mini etek yapan abazan ne düşünür diye sorma gereği duymuyorsan boş yapıp sorma demişti...
sabahın 8.15 inde markete gitmektir. 45-50 dakika önce gördüm oğlum süper mini etek giymiş karşı apartmandaki kız markete gitti geldi..
Estetik duruyordur, özgüvenli hissediyordur, modaya uymak istiyordur, kendini güzel hissettiği için ruhu tatmin oluyordur, kendine bakınca mutlu oluyordur vs vs vs. bütün kadınların sizin iki kuruşluk karakteriniz, biçimsiz bedenleriniz ve çalışmayan beyninizin dikkatini çekmeye çalıştıklarını düşünmeye devam edin.
Cani istemis yakıştırmış giymis kime ne. Sevgilim olsa hep giymesini isterdim.
Benim g*tum var isteyen bakabilir...
https://www.uludagsozluk....k-feti%C5%9Fizmi-1529603/
imgelem gücümüzü yormak.
Yazın AVM'de bunlarla yürüyen merdiven fantezisi yapıyorum. Çok zevkli.
mini etek giymektir.
kızın kendisinden başka kmse bilemez, spekülasyon yapmak yersizdir.
Uzun etek giyenden farklı olmayan amaçtır. Neyin peşindesiniz ya? Kılık kıyafete ne zamandan beri anlam biçilir oldu? Canı ne isterse onu giyer, dingiller ise amaç sorgular anca böyle. Kudurun.
bu amacı kız da bilemeyeceği için doğrudan mini eteğin kendisine sormak gerekebilir.
Erkekleri azdırmak olan amaçtır.
Sıfır kollu giyen erkekle niyetleri aynıdır.
Kendini daha güzel ve şık hissettiği içindir.
Hemen başka yerlere çekmeyelim lütfen.
Bir amaç taşıyordur. ilaki bir amacı vardır.
Bana, bacaklarıma bak diyordur.

Ha ben açarım onlar da bakmasın muhabbetine girmeyelim, çünkü bakacaklar. Kötü de düşünecekler.

Kusura bakmayın !
vurdurmaktır şüphesiz.
Pipidaşlarımla beraber gözlerimizin bayram etmesini amaçlayan hatunun asıl amacıdır. Canım benim ya. Nasıl da bizi düşünüyor küçük orospu. Seni var ya yerim ben yerim.
Mini etek giymektir.
Yakıştırıyordur, canı istiyordur, giyer.
orospu çocuğu turnusollüğü yapmaktır.

keşke tüm mini etek giyen kızlar krav maga bilse full contact bilse de sapık,sığır, davar gibi bakan vs tiplerin ağzını yüzünü kırıp ellerini kıvırıp götlerine soksa da sürahi gibi gezseler o dallamalar.
öbür hatunları ben daha güzelim algısıyla çatlatmaktır. biz bakalım diye değil aslında.
merak edilen amaçtır. neden normal etek ya da pantolon giymek varken mini etek? sadece meraktan soruyorum. evet.
erkek düşürmektir. evet.