bugün

sağ eli kırık insandır.
ihtiyaç anında değildir.

nasıl ki insan oğlu her yemek gördüğünde atlamıyorsa bu da öyle bir şey.

tabi ihtiyaç anına denk geldiği zamanlarda ise beynine kazınmış olan genel ahlak kuralları etkindir.
erkeklerin direk gay , kızlarınsa harbi çocuk diyeceği erkektir.
bir kadın gördüğünü gördüğünden emindir. ve yine o kadının mini etek giydiğini de muhakkak görmüştür ki; mini etekli olduğunu biliyordur.bakmasaydı görmezdi zaten. görmezden gelmiştir.
bir sefer gördüğü aşikardır. bir sefer bakıp bundan tadını çıkardıysa ne ala. ama neticede bir ara bakıp sonra tekrar gözlerini çevirerek tekrar bakmaya hak kazandığını bilerek bu hakkı kullanmayan erkektir.
bakmış olmak için ne kadar bakmak lazımdır? işte burası şaibeli. hayvan gibi, öküz gibi bakarak kadına baktığını ona belli edecek nisbette bakmak rahatsız edici bir bakış olmalı.

bu kimse; mini etek giyen kadına, bacaklarına bakılıp bakılmadığı hakkında ona tereddüt veerecek derecede şaşkınlığa meylettirip dikkatini çekmek isteyebilir de. bence asıl önemli olan da budur. bence bu stratejiyle hareket etmiştir. en akıllıcası da ancak böyle bir tavırla uygulanabilrdi. * * * * * *
(bkz: sahil güvenlik)

herifler zaten sabahtan akşama kadar bikinili kızlarla iç içe. mini eteklilere tenezzül bile etmez.
bakmaz,
sevdiği kız,saygı duyduğu başkasının annesi,ablası düşüncesi vardır.
bakmaz,
abaza,bilgisiz,cahil,aptal değildir.
bakmaz,
insandır.
bakmaz.
bakmaz ; çünkü hormonel bir problemi vardır.

not : kıralı olsa bakar arkadaş.
ya doymuştur artık ondan bakmıyordur ya da gay olduğu için bakmıyordur.
bakmayan değil ama istemdışı baktığını farkedip hemen kafasını çevirebilen erkek vardır.
Hipermetroptur.
gay değilse kesinlikle bakar yani bunun acabası yoktur.
görmemiştir.
tahrik olmak, psikolojiktir; mini etek giyen sayısı arttığında, bacaklara olan nazar da azalacaktır. arz arttıkça talep azalır. (bkz: adam smith)
çırılçıplak olan bir kadına bakıyor olabilir.
tahrik ederse çaktırmadan bakarım. yoksa tutup da hayvan gibi bakacak halimiz yok. çok bakan abazadır, az bakan gaydir. net.
(bkz: anlık salaklıklar)
ağırdan alıyor olabilir. bu taktik her zaman işe yarar.
bakar abi bakar. bir kerecik bile olsa, şöööyle hafiften göz ucuyla da olsa bakar.
bakmayan yoktur da niyet farkıyla bakan vardır. kimisi götürsem diye , kimisi beğenir şakirtlerde ... söylemeye gerek yoktur nede olsa cehennem.
şimdi öncelikle "bakmak" eyleminin derecesine bi "bakmak" lazım.

bir kadının bacaklarına 1-2 saniye yada daha az kısa süreyle bakmak normaldir. dikkat çekmiştir, bakılır, geçilir. bunda anormal bir şey yok. bir de bir kadının bacaklarına 20-30 saniye boyunca ağzı açık ve hiçbir şeye tepki vermeyecek şekilde bakmak vardır*, bu başkadır. bu ikincisini uygulamayana gay demek de saçmadır. yani ben kadının bacaklarına "uff bacaklara bak yaa" edasında bakayım, başkaları da bana "öfff abazaya bak yaa" edasında baksın. kimse istemez böyle bi şeyi.

kısacası bu erkek, normal bir erkektir. haydi baybay.
gay olması yüzden 90 olan erkek ya da sevgilisi olan erkek. bunların haricinde bilmiyorum.
(bkz: dindar)
1- bacaklarına değil, baldırlarına bakıyordur.
2- yırtmaç derindir, daha derinlere süzülüyordur.
3- allah korkusu vardır, bakmıyordur.
bakışlarını evleneceği kadına saklıyordur.
büyük ihtimal yazdır, bir tatil şehrindedir bu arkadaş, herkes bikiniyle dolaştığı için mini etekli pek ilgisini çekmemiştir.

yok efendim saygıymış, kendi bacısı olsaymış. sen 2 karış etekle benim önümde sallaya sallaya yürüyeceksin saygılı ve bilgili olacaksın. ben bakınca (tamamen biyolojik) cahil ve ahlaksız olacağım. siktir git allasen, kevaşe.