bugün

mini etek giyen kızın ahlaktan bahsetmesini abes karşılayandan daha ahlaksız değildir.
gayet normal bir durumdur.

asıl garip olan; mini etek giyen kıza bok atan erkeğin, mini etekli bir kız gördüğünde beyin amcıklaması geçirme halidir.
mini etek giyene baktığı halde ahlaktan bahseden zihniyetten daha ahlaklı kızdır.

namus kavramının hala bacak arasında arandığını anladığım ve gerikafalı bir zihniyetin basit yargısına maruz kalmış kızdır.
bu konudaki subjektif düşüncelerimi birçok başlıkta paylaştım, sinirimi en çok bozan durumdur.
böyle düşünenlerin büyük bir çoğunluğunu türk erkeği oluşturur ve samimi söylüyorum ki her seferinde kan beynime sıçrıyor.

işlek bir cadde de hava almaya çıkmışımdır, sağdan soldan konuşmaları duyarım. hep aynı sohbet.
gerizekalı, duvar üstü bağdaş kurup çekirdek çitleyen lüzumsuz ve gereksiz tayfanın anında kulp takması durumudur işin derininde ayrıca.

- yok bacakları inceydi, çarpıktı. bu hatun dengesiz besleniyor.
- yok balık etli olacam derken duba olmuş.

kendi gerizekalılıklarına ben üzülüyorum kendi kendime cinnet geçiriyorum.

" lan sanane ?! o yorumu yapman mantıklı olsaydı penisin alnının ortasında olurdu değil mi bamya beyinli ! "

namus dediğin kavram şahsın ne olursa olsun vazgeçmeyeceği, ödün vermeyeceği kavramdır.

siyasi düşünen adam için sarsılmaz amacıdır, düşüncesidir ve bir yerde kavgasıdır namusu.
sadist için kime ne derse desin şiddete olan duyduğu aşktır namusu.
her şeyini metal müziğe adamış bir genç içinse gitarıdır, davuludur, klavyesidir namusu.

benim şahsi namusumda saçımdır arkadaşım, gerisi umrumda değil. evet çok seviyorum saçımı, dehşet bir bel boyu kıvırcık saça sahibim.

bu düşünseli ortaya atan adamın namusu nedir peki ?! yorumlanan 250 gramsa namus, inşallah kızdır bu düşünseli ortaya atan.
vallahi pes arkadaş.
(bkz: fişlemek)
ahlakın kafada bittiğini düşünen kızdır.
normal kızdır, herkes gibi insandır. en azından altında don vardır anlayana tabiki.
türban taktığı halde insan olduğundan bahseden kızdan çok daha inandırıcıdır
insan olan eğitimli olan özgür olan kızdır. türbanlı azgınlar gibi bir erkek gördüğünde aklına hemen penis gelmez erkeklere türbanlılar gibi tecavüz meraklısı bir yeri görünse hemen üzerine attıracak hayvanlar gözüyle bakmaz çünkü çevresinden o tür erkekler çok nadirdir. çoğu elit tabakadandır. aileleri türbanlı pis kokan bıyıklı kadın olmalarına bile izin verilmemiş çirkin kadınlarla dolu insanların söyledikleriyle ilgilenmez. çünkü bu insanlar hayatlarını yaşayamayan ve diğer insanların da kendileri gibi sordum sarı çiçeğe annen baban var mıdır moduna girmesini isteyen aptallardır. boktan hayatları zaten onlara en büyük cezadır.
mini etek giyen kıza bakıp da anında çadırı dikip ayıp cümleler kurduğu halde ahlaktan bahseden erkek gibidir.
o kızın bakkala giderken mini etek giydiğini hiç sanmıyorum. gideceği yere uygun gördüğü için giymiştir. ahlak bu gibi kalıplara oturmaz. saçmalamaktan başka bişey değil..
aforoz edilmesi hatta recm cezasına çarptırılması gereken kızdır. böyle bir günahı nasıl işler aman allah'ım aklım almıyor ne günlere düştük ya rabbi!!!
(bkz: Türbanlı olduğu halde ahlaktan yoksun kız)
ihtiyacı olanı ifade etmeye çalışan kızdır.
riyakar, ikiyüzlü, ahlak yoksunu, pişkin kızdır.
ahlak felsefesi olan kızdır.
mini etek giyen kızın arkasından konuşan kişi ne oluyo o zaman diye sorulması gerekir.
-kız mini etek giymiş bir de ahlaktan bahsediyor!
+biz geçende Fadıl'la seviştik affedersin. Sonrasında çırılçıplak ahlaktan bahsettik.
-hmmm... Fadıl kim kız?
"Ahlak beyinde, bel altında arayan zihniyetten bana ne?" görüşünü benimsemiş olan insandır. Haklıdır.
(bkz: annem göster ama elletme dedi)
Haşaa birde bunların mini eteğin altına kırmızı renk sivri topuklu ayakkabı giyenleri şüphesiz ki onlar mahşer günü aman dileyip yeniden dünyaya dönmek için şükür namazı kılacaklardır.
- Fettullah hocanın yaltakçısı ve yancısı
ahlak kavramı kişiye göre değişkendir.
(bkz: ahlak felsefesi)
annem göster ama , elletme mantığını savunan kızdır.
ahlak; giyimle alakalı bir kavram olmadığı gibi, mini giyinenlerin ahlaksız olduğu savı son derece yanlıştır. öyle insanlar vardır ki; bakarsın sadece gözleri görünür ama senden benden ahlaksız'dır. kısacası bazı manevi kavramları insanın dış görünüşüyle değerlendirmememek lazımdır.
(bkz: mini etek diyen şakirti kutuplara sürmek)
gariptir. büyük (bkz: paradoks)