bugün

sırf iktidardakileri devirmek için oyların bölünmemesi için kendi partisi dışındaki bir parti oy atmasıdır.
sağlam stratejidir.
benim yaptığımdır. akpkk ittifakına, tek adam diktatörlüğüne, yabancılara peşkeş çekilmesine, sansüre, baskıya dur demektir. duygusal değil mantıklı davranmaya en güzel örnektir. alnından öpülesi milliyetçidir.
şerefli, üslubu düzgün siyaseti özlediklerindendir.
yarın berisi günz gün gelecektir onlarda chp seçmeninden oy alacaktır. alacaklar.
Tersi de doğrudur. Yani CHPLiler de yeri gelmiş MHP'ye atmıştır. Annemler Nazilli'de ve MHP adayı önde gibiydi, MHP'ye oy attılar sülalece.

Bu saatten sonra "sırf iktidardakileri devirmek" değil amaç; amaç onlardan kurtulup bu vatanı korumak artık. şimdiden AKP'ye yakın kesimler bazı gerçekleri görmeye başladılar ama CHP ve MHP çok önceden görmüştü zaten bunu.

(bkz: şanlıurfa da bdp alırsa olabilecekler)
gerçek milliyetçilerin vatanın ve milletin hayrı için yapması gerekendir.
Omurgasızlığın nirvanasıdır.
Acizlik sefilliktir.
Eziklik de cabası.
AKPlileri sinirden çatlattığına göre iyi bir şey kesinlikle.*
söz konusu genel seçim olsa baraj, vekil sayısı gibi nedenlerden dolayı saçmalıktır evet ama bugün yapılması gereken karşılıklı olarak chp-mhp ortaklığıydı. partiler masaya oturmasa da seçmenin en azından bir kısmının bu konuda mantıklı davrandığını düşünüyorum. ancak bu mantıklı davranan kesimin yüzdesi kaç onu birkaç saat içinde öğreneceğiz. umarım yarın daha özgür bir ülkede uyanırız.
"bu başlıktaki mahlası sosyalist olup, milliyetçi olduğunu idda eden yazarlar ne ayak yaa" desem ben heralde kendini akıllı zanneden çakallari yeterince anlatmış olurum. ülkücü ülküsünden dönmez.
nasyonal'in anlamını bilmeyen dangalakları da bize göstermiştir.

--spoiler--

bu başlıktaki mahlası sosyalist olup, milliyetçi olduğunu idda eden yazarlar ne ayak yaa

--spoiler--

beyin.dll bulunamadı.
bu hayatta ki her şeyin karşılıklı olduğunun siyasete yansımasıdır, bundan bir hafta önce kemal kılıçdaroğlu seçim otobüsünde iken eliyle bozkurt yaptı ve bunun karşılığında ise milliyetçiler ona oy verdi. bir bakıma bana dokunmayan yılan bin yaşasın, bu olaylardan önce birbirinizin arkasından demediğiniz etmediğini kalmıyordu. dürüst siyaset için el ele !
Chp'lilerin kurduğu hayalden ibarettir.
https://scontent-a-vie.xx...5f6bb5ef3&oe=53B9E3DC

rahmetli türkeş in yolundan gitmeyen milliyetçidir. öyle milliyetçi olmaz olsun.
milliyetçi olmayandır.
milliyetçi olan adam mhp ye oy atar.
vatan hainlerinin akp'ye oy atmasına karşılıl yapılandır. kısasa kısas adamım.
Cumhuriyet halk partisinin altı okundan birinin de "milliyetçilik" ilkesini temsil ettigini bilen aklıselim mhplilerin gerçekleştirdiği eylem.