bugün

gerçekten sıkıldım arkadaşlar bu milliyetçi geri kafalı faşist yazarlardan. artık her ekrana baktığımda bu cümleyi söylemek zorunda kalıyorum.

kürt halkına yapılan zulüm ve baskılardan dolayı bu faşist güruh gün geçtikçe zıvanadan çıktı ve ağızlarından salya salya ırkçılık kokan mesajlar atıyorlar. özellikle benim gibi ilerici, devrimci ve sorosçu marksist yazarlara hem aleni olarak hem de özel mesaj yoluyla hakaretlere varan tehdit mesajlarını savuruyorlar.

bir tanesini hoplat iki tanesini hoplatta adamlar bitmiyor ki hepsinin iq seviyesi 20 veya altı. hem bu güzel platformun seviyesini düşürüyorlar hem de küfürleriyle ortamı kirletiyorlar. şu ortamda sadece kürt yazarlar olsa sadece ilerici devrimci özgürlükçü gerçekten barışı savunan, kürt hareketine saygıyla bakan duyarlı bireyler olsa çok daha okunabilir ve prezentabl bir ortam olmaz mıydı?
görsel
Bir kürt milliyetçisi isteğidir.
komünistlik bu ülkeye hiçbirşey kazandırmayıp zarara sokup ülkeyi kaos'a sürüklemiştir. ama milliyetçilik bu ülkeyi kurtarmıştır. dünyanın güçlü ülkelerine bakın gücünü milliyetçilik'den alır. örnek olarak bana küçük ülkeleri göstermeyin adamların ekonomisi güçlü nüfusları küçük bizim ekonomi zayıf nüfus fazla ve dünyanın gelişmememiz için çaba sarfettiği bir ülkeyiz ve böyle bir ülkeye komünistliği getirmek istiyorsun. Küba gibi mi olmak istiyorsunuz?
türkçe yazılmış bir taleptir.
atatürk milliyetçiliğinden bi haber olan kişinin söylemidir.

şu an dünyadaki bütün devletler milli bilinç üzerinden kurulup, bağımsızlığını ilan ederken, yüzyıllardır türkiye diye anılan toprak parçasının üzerinden -sizin gibilerin zorlamalarıyla kafatasçılık yaparak konuşuyorum- türk olan bizler mi siktir olup gidelim.

hayır bir şeyin farkında değilsiniz. şu an bazı insanlar ses çıkarmayıp sabredip, tahammül ediyorsa kaybedecekleri ailesinin, çoluğunun çocuğunun hatrınadır. lakin belli bir sınır vardır ki eğer bu sınır geçilirse o insanlarında kaybedecek bir şeyi kalmaz. eh hal böyle olunca birilerine zarar vermek çok da zor değil, haksız mıyım arkadaşım?
Milliyetçilere geri kafalı diyenleri çıktığı yere geri sokacaksak neden olmasın? Sığarsınız değil mi lan? Nasıl olsa folloş olmuştur çalışa çalışa.
Kürt halkına yapılan zulüm den sonrasını okumadım. Çakma solcu hezeyanıdır.
ülkemiz devrimi kaldıramaz. insanın doğasında olan tembellik öyle hat safaya gelmiştir ki ülkemizde hangisi kolaysa oraya yönelir insanlarımız. Diktatör akp yönetimine bile dik duramıyoruz çünkü artık alışmışız böyle yaşamaya.
senin ''izzet-i ikramını, evveliyatını'' sikerim diyerek cevap verilecek yavşak beyanatı.
milliyetçi adam afganistanda pakistanda uygurlarla birlikte kızıl çine karşı kurulan intikam tugaylarına katılır

bunların milliyetçilikleride kendileri gibi ossuruktan tayyare, olup olmayacağı ülkesine gelmiş turisti döverler.

bunlar teşvik primi gelmeden kahveden dışarı çıkmazlar.

milliyetçilikleri sözlükten küfür sallamak ve turist dövmekten öteye gidemeyenlerin zoruna gitmiş anlaşılan

eksileme rekoru kırıyorlar, bende buraya karma kasmaya gelmiştim üzüldüm lan bak,

yalnış olan ne var burada ?

dur birde sizin jargondan konuşayım ; zoruna gidenin anasının a.ına gitsin, oldu mu.

havaalanından sakın ayrılmayın büyük ustanız gelince ayağını öpersiniz.
ıq dan falan bahsetmiş ileri bilmem ne marksist miş falan özgürlükçüymüş falan da filan. önce bir bakarım lafa laf mı? diye sonra bide bakarım lafı söyleyen adam mı? diye. bu her ıkısıde değil maymundan geldiğine inanan marksist ve darwinist arkadaşın zeka seviyelerinden bahsetmeleri tam bir ironi. kendi zeka seviyesi gözlük numarasına bile ulaşamayan ( ki şayet takıyorsa) bu evrimini tam tamamlayamamış zihniyetin birde çıkıp böyle neticilerinden sıkıp sıkıp yazmaları yokmu milleti cezbediyor. bu evrilmiş insanımsılar milliyetçilik duygusunu anlamazlar çünkü dediğim gibi maymunların milleti olmaz bu konuda hak veriyorum ama burası türkiye ve tam anlamıyla insan olduklarına inanan, ırklarının farkında olan bu ülkeninde ne zorluklar ile kazanıldığını ve bizlere ne koşullarda miras bırakıldığının farkında olan insanların yaşadığı bir ülke bu sözlükte, geneli bu kanıda olan yazarlar ile dolu bir platform olduğunu anlayamamış arkadaşlar. o yüzden sana derim ki eğer biri siktir olup gidecekse o milliyetçiler değil daha öncede belirttiğim gibi maymundan gelen evrilmiş ama tam olmamış insanımsılardır. ya seve seve yada s... s... !
milliyetçilik eğer uğrunda ölebileceğin bir vatanın varsa yahut geçmişte ataların dünyaya kafa tutmuşsa yapılır. milliyetçilik şereftir şerefsiz ne bilsin vatan nedir? milliyetçilik neden yapılır?

vatanı neden severiz biz, geçmişi olduğu için.
iyide guzel kardesim biseylerin duzelmesi icin surekli birilerinin biyerlere gitmesimi gerekiyor, ayni fikirde ayni dusuncede olmayan bizden degildir kafasi nedir ya, bir otekilestirme bir sapik sapik hareketler, herkes ayni fikirde mi olsun, ayni seyleri giyip ayni seylerimi yesin, sigir gibi yasasin o zaman insanlar. kardesim herkes fikrini soylemekte ozgurdur, saygi duyarsin duymazsin o seni baglar, artik birarada yasamayi ogrenin yil olmus 2015 insanlar uzaya gidiyor yeni dunyalar kesfediyor bizim derdimize bak. (bkz: derdini sikeyim butonu)
Hewallerini de alıp kumda oynamaya gidebilirsin. Biz bu sözlüğü beraber kazandık, bu sözlük hepimizin edebiyatına dönerse şaşırmayınız. Yapabildikleri ve yaptıkları tek olay zor da kalınca mazlum edebiyatına çevirmektir.
(bkz: sözlük bize bahmiyy)
siktir olup gitmek ayıp kelimeler baştan belirteyim reelde söyliyemeyeceğin sözleri sanalda söylemiceksin aklını alırım bu bir.

diğer mevzu bence çok karışık. milliyetçiler kürtçüler filan aslında hepimiz biriz. biriz çğnkü hepimiz aynı topraklar bütününde bir bütünüz: yani şöyleki ben nasıl bu ülkenin bir vatandaşıysam sende bu ülkenin vatandaşı olmalısın. bir söz vardır hoşuma giyor yediğin kabı pislersen kurşunu yediğin yerden yersin diye. çok doru bir söz ve bence haklı.

kısaca şunu diyorum arkadaşlar toparlanmak gerekirse; türküyle kürküyle biz bir biriz ve dostça yaşamalıyız. atalarımız bunu başarmış bakın malazgir meydan muharebesi vesayrebenzeri örnekler. desteklemiyorum söyleminizi kısaca.
giderlerse sözlükte kim kalcak amk.
lütfen der misin?
Rus milliyetcileri de mi gitsin?
Başlığı açan arkadaş Kürt milliyetçiliği yapmış sende s.ktir git o zaman.
gitmesinler. cunku onlar sayesinde ve o zihniyette insanlarimiz ile pkk denen orospu cocuklarini sikecegiz. yetecekmi? hayir.
ideolojimizi bir kenara koyarsak bende cahillerin gitmesini istiyorum:

(bkz: hdp seçmeninin aşırı cahil olması)