bugün

milletini ve milletini meydana getiren milliyet unsurlarını sev, koru, yükselt ve yücelt.
Bilemiyorum altan bilemiyorum.
görsel
en büyük sorun bizim ülkede insanların aklına milliyetçilik deyince mhp'nin gelmesidir. "

"ülkücü" kavramı akıllarındaki tüm milliyetçilik boşluğunu doldurmaktadır. başka türlü miliyetçi olamayacakmış gibi. ha bu mhp nin başarısı mı yoksa başkalarının aptallığı mı şimdi bilemedim, bir ideolojiyi tek partiye yıkmak olarak.

gerçi bunu yapan da solcular. eğer seçmen bu mantıkla düşünseydi tüm milliyetçiler mhp de toplanırdı.
Hoşgeldin yavrukurt.
Ocağa gel reis.
Git ve bir asena bul.
Bi su iç.

Ama soğuk olmasın, hasta olursun.
işletme oku.
Yok lan bu o değildi.
hemen git mavi bi poşu al bozkurt simgeli olani tercih edilir, kayi sembollu yuzugu de unutmamak gerek, sonra face ye gir kapak fotosunu cengiz han yap altina barbar araplar sonunuz geldi diye aciklama gir durumuna da bozkurtlar ulusun tanri turku korusun veya bu vatan kurt ulursa kurtulur gibi sekullu seyler yaz 10 nümero milliyetcisin knk.
Yukarıdakileri kabul etmemek elde değil. Milliyetçilik çoluğa çocuğa Ülkü nedir dava nedir bilmezlerin kız kavgası veyahut herhangi bir kavgada ocak arkamda la benim diyebilmek için olduğu bir kesindir. Eğer hakikaten bu ülkeye bir faydası olucak Başbuğ gibi biri olmaksa hedefin git kitap oku. Bir milliyetçi çok iyi Türk tarihi bilmeli. Sonra git dinini öğren bir milliyetçinin ülküsüde davasıda ilk önce Allah sonra turandır. Bugünküler gibi kavga etmektense otur bir koministle bilgilendikten sonra tartış fikir ayrılıklarını çözmeye çalışma git ortak noktaları bul birlikte yaşamayı öğren öğret. Ve her çekik gözlüyü Çinli sanma o kafaları kazakistana götürsek ulan bunlarda Çinli der girer ondan aklını kullan her zaman.
hangi milletin milliyetçisi olduğunu söylerse yardım edebiliriz.
kurtlar vadisini izlemeli ve türkiyedeki işlerin öyle.yürüdüğünü kabul etmelisin.
Git asenalari dusunerek 31 çek aq ne yapacan başka.
Çinli diye Türkmen dövme.. Dövene de destek verme.. Çok zor değil gibi.. Çin lokantası da basma..