bugün

birkaç oyuncusu çağrılmayınca ve oyuncularından biri türk milli takımına gol atınca sevinen bununla gurur duyan kinci fenerbahçelidir.
slovakyanın 5.00 lik oranını görmüş ve mantıklı davranarak slovakyaya oynamış fenerbahçelidir. maç sonundada doğal olarak sevinmiştir.
yanlış bir önermedir. zira bu ortamda da kinci olan fenerbahçe taraftarıysa siz ne oluyorsunuz çok merak ediyorum. fenerbahçe forması giymeye görsün, milli takımda bile olsa ıslıklanır o futbolcu ama sonra kinci olan fenerbahçeli olur. yahu kapatın gidin ya, terkedin buraları.
olsa olsa en fazla bir hazirlik karsilasmasinda olmustur. biz, en önemli maclarda, gruplarda veyahut elemelerde isliklayanlari gördük azizim. serefsiz olmaktansa, kinci olmak iyidir iyi.
üstünde fenerbahçe forması görülen herkesi değil, sevinen fenerlilere söylenir. önce bunu idrak etmek lazım. hayır ben yaptım öyle bir gerizekkalılık diyen varsa orasına karışmam. ayıptır harbi var böyleleri millet burda bilmeden konuşuyor. sonuç olarak doğru önermedir.
tam anlamıyla fenerbahçeli olan kişidir.